آزادی از جنس غربی

آزادی از جنس غربی

[ad_1]

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمدرضا عبدالله آبادی؛ معنویت و اخلاق دو واژه و همچنین دو نگرش اساسی که در کنار هم قرار گرفته و آزادی را تعریف میکنند که باعث شکل گیری امور فردی و اجتماعی میشود ، حال با جستجو در غرب شما دیگر واژگانی به نام های معنویت و اخلاق پیدا نخواهید کرد زیرا تفکر اومانیستی قالب بر همه اصول شده و خود را در قالب هایی همچون خشونت ، وحشیگری ، استعمارگری ، کشتار نشان میدهد که حتی جنبه انسانیت را هم از آنها گرفته است.


شروع دوباره توهین مجله شارلی ابدو به پیامبر گرامی اسلام همان نقطه ایست که وقتی اعلام می داریم اخلاقی در اعمالشان تعریف نمی‌شود خود را نشان می دهد، توهین به مقدسات یکی از ادیان الهی به منزله توهین به کلیه ادیان الهی است.

 

چگونه می شود در واژه آزادی توهین کردن را تعریف نمود، آزادی از نظر اسلام واژه مقدسی که دارای چارچوب های مشخصی میباشد آزادی بیان ارزش والایی است که باید به شکل سازنده‌ای در جهت همزیستی مسالمت آمیز نوع بشر و تفاهم بیشتر بین ادیان به کار گرفته شود ولی فالمثال در غرب همچنان که میتوان امنیت افراد و حریم آنها را از بین برد میتوان به راحتی به مقدسات دیگران و به چارچوب های آنها توهین و ورود نمود و توقع آزادی را هم داشت.


هرچه جلوتر میرویم و زمان میگذرد شعارهایی که غرب از آن دم میزند بیشتر پوچی خود را نشان میدهد ، این اتفاق و دیگر موضوعات همچون کشتار مسلمانان ، آتش زدن قرآن نفرت و همچنین اسلام حراسی که غرب علیه مسلمانان به راه انداخته خشونت مسلمانان را نسبت به غرب بیشتر کرده و مطمئنا وحدت بین مسلمانان و صف کشی آنها را در مقابل غرب مستحکم تر و قوی تر و پرشور تر خواهد کرد.


هرگونه اهانت و بی احترامی به پیامبر مکرم اسلام و سایر پیامبران الهی به هیچ وجه قابل قبول نیست و ما دانشجویان مسلمان آن را کاملا محکوم کرده و پیگیری میکنیم.

 

محمدرضا عبدالله آبادی – دبیر واحد بین الملل اتحادیه دفتر تحکیم وحدت

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *