آغاز عملیات مصر برای یافتن جام‌های به سرقت رفته!

آغاز عملیات مصر برای یافتن جام‌های به سرقت رفته!

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم ملی فوتبال مصر با هفت قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا( 1957، 1959 ، 1986 ، 1998 ، 2006 ، 2008 ، 2010) پرافتخارترین تیم این تورنمنت در طول برگزاری آن محسوب می شود.

نکته قابل توجه درباره تیم ملی مصر این است که فدراسیون فوتبال این کشور حالا تحقیقات را در راستای یافتن برخی جام های به سرقت رفته خود آغاز کرده است. در این راستا صفحه رسمی فدراسیون فوتبال مصر در صفحه توئیتر خود نوشت: ” در چهارچوب توسعه مقرهای فدراسیون فوتبال مصر کارهایی از جمله تاسیس موزه افتخارات انجام می‌شود. با این حال مدیریت فدراسیون فوتبال مصر از اینکه تعداد زیادی از جام ها در این نهاد حضور ندارد، بسیار متعجب شده است.”

تحقیقات در این باره به شکل جدی آغاز شده تا مشخص شود که این جام ها چگونه ناپدید شده اند و آیا این امکان وجود دارد که آن ها بر اثر حمله و آتش سوزی این فدراسیون در سال 2016 مورد سرقت قرار گرفته باشد یا خیر. حالا باید منتظر ماند و دید که نتیجه این تحقیقات چه خواهد بود و آیا این عملیات تقریباً غیر ممکن فدراسیون فوتبال مصر یعنی یافتن جام های مفقود شده به سرانجام خواهد رسید یا خیر.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *