آفریقای جنوبی سفر نکات در هنگام بازدید از Kwazulu-Natal

آفریقای جنوبی سفر نکات در هنگام بازدید از Kwazulu-Natal

[ad_1]

این Kwazulu-NatalProvince یک توریستی را زیر گرمسیری ساحل و کوه بهشت پادشاهی زولو است چیزی برای همه در مجموعه ای با شکوه زیبایی های طبیعی است. ساحل به ساحل سواحل و عجیب از روستاها جذب خورشید پرستان که کشیده شده به گرم اقیانوس هند و تمام لذت آن را فراهم. علاقه مندان در فضای باز عشق به کشف دو میراث جهانی یونسکو به uKhahlamba-Drakensberg پارک و بیشتر سنت لوسیا تالاب پارک به عنوان به خوبی به عنوان بازی پارک ها و معروف جبهه. فرهنگ های گوناگون از سن bushmen با هنر سنگ Zulu روستاییان با رزمندگان مهیب و رنگارنگ, رقص, دوشیزگان, Griqua trekkers برگشت با خود پیشگام روح و رستوران با, داغ, پس, ادویه کاری, غنی سازی استان با طیف گسترده ای از تجارب بود. با این همه در آن آستان آن است که هیچ جای تعجب است که دوربان بالا تبدیل شده کنوانسیون مقصد در آفریقا – واقعی نقطه مقابل این همه کار و هیچ بازی فلسفه است.

آب و هوا:

مناطق ساحلی لذت بردن از یک زیر-آب و هوای گرمسیری با آفتاب در طول سال اگر چه باران طوفان رخ می دهد تا در تابستان. رطوبت پایین تر است در ماه ژوئن و ژوئیه ساخت آن را ایده آل زمان برای بازدید است. آب و هوا نیز گرم و آفتابی برای بسیاری از سال در Drakensberg اما در زمستان شب درجه حرارت زیر نقطه انجماد و بارش برف غیر معمول نیست. در Sodwana خلیج جهانی غواصی مقصد شرایط خوب در طول سال اما بهترین از آوریل تا سپتامبر. درجه حرارت آب در اینجا معمولا بالاتر از 20 درجه سانتیگراد و در تابستان می تواند رسیدن به 29 درجه سانتیگراد است. میدلندز یک تابستان پاییز باران منطقه با آب گرم و آفتابی تابستان و سرد زمستان با شب درجه حرارت قطره زیر صفر در بخش است.

خرید:

خرید افزایش فعالیت در KZN با تمام مسیر اختصاص داده شده به این لذت. میدلندز پر پیچ و خم ارائه می دهد طیف گسترده ای از هنر و صنایع دستی از جمله سفال مجسمه و چرم-کار ایده آل آمیخته با توقف در دنج کاروانهایی برای یک طعم و مزه از کشور کرایه و خانه ساخته شده brews با نامهایی مانند “ترشی خوک’ یا ‘پای چشم صاریغ’. قومی Zulu قطعات در سواحل فرهنگی روستاها و عتیقه مراکز به عنوان مثال در این کارگاه عبارتند از پیچیده تسبیح سازی و کنده کاری چوب سبد و سفال. در دوربان انتخاب متفاوت از لوکس بازار خرید کالا به مرکز شهر بازارهای هند که در آن شما پیدا کردن بهترین کاری ادویه جات ترشی جات در کشور و کیفیت آفریقایی اقلام صنایع دستی در هنر آفریقایی در مرکز توریستی اتصال. همچنین بازدید از میراث بازار در هیللکرست برای بیشتر محلی کالا. جاهای دیگر به فروشگاه عبارتند از: نقطه اسکله Fleamarket این غرفه دروازه تئاتر, خرید, لا لوسیا بازار.

جاذبه بالا توضیحات:

uKhahlamba-Drakensberg:

پارک عظیم کوه پر با محیط زیست گنجینه های این میراث جهانی یونسکو نیز برجسته فرهنگی در این حدود. 6000 سن سنگ سایت هنر نمایش اولین نمونه از هنر سنگ که در آن رنگ و ابعاد معرفی شدند. بسیاری از بومی و گونه های در معرض تهدید را می توان یافت در اینجا به عنوان مثال ریشو کرکس و منحصر به فرد کوهستانی پوشش گیاهی رخ می دهد. به خوبی مسیرهای مشخص شده را در منطقه یک کوهنورد بهشت ایده آل دیگر فعالیت های در فضای باز عبارتند از: fly-fishing, سنگ نوردی, دوچرخه سواری در کوهستان, یخ نوردی, فرود با طناب پاراگلایدر horseriding و 4×4 مسیرهای پیاده روی. همین حالا معروف آمفی تئاتر, کلیسای جامع, اوج, غول, قلعه, دومین آبشار در جهان – Thukela می افتد و با شکوه Mnweni دره در شمال به منطقه مرکزی. در جنوب پیدا 26 قله های بالاتر از 10000 فوت (3050m).

بیشتر سنت لوسیا تالاب:

پارک میراث جهانی یونسکو که یکی از آخرین باقی مانده های فرعی مناطق گرمسیری شامل اصلی آن متنوع اجزای گیاهان وحشی و حیوانات. پنج پیوسته اکوسیستم می توان یافت از جمله های دریایی, سیستم های ساحلی سیستم تپه, دریاچه, سیستم های مرداب و داخلی سیستم باستان خط ساحلی تراس و خشک دشت. از دست ندهید تماشای نهنگ و همچنین بازدید Sodwana خلیج جهانی غواصی مقصد نیز محبوب با ماهیگیران. در اینجا نادر ‘فسیلی’ ماهی ceolacanth تصور می شود منقرض شده بود اخیرا دستگیر شده است ،

دوربان & احاطه کرده است:

آفریقای جنوبی سومین شهر دوربان آفریقای موفق ترین کنوانسیون مقصد و آن طلایی مایل’ بيشماري ارائه با شکوه شنا در سواحل و امکانات ورزشی است. جدای از این شهر فرهنگی میکس عالی ارائه می دهد سرگرمی و خرید از انرژی Zulu رقص به معروف داغ ادویه کاری هندی. سعی کنید یک سنتی کالسکه سوار در حالی که کاوش.

میدلندز:

اغلب در مقایسه با میدلندز, انگلستان, این منطقه شامل باز مناطق سبز تپه های سرسبز و مراتع و گسترده جنگل. دنبال میدلندز پر پیچ و خم جهان-کلاس هنر & صنایع دستی کلبه صنعت همراه خوبی سازماندهی شده مسیر و همین حالا هویکک می افتد. ایده آل برای فعالیت در فضای باز از جمله whitewater قایق سواری نیز از ویژگی های رویدادهای ورزشی بالا به عنوان مثال Midmar مایل – بزرگترین داخلی مسابقه شنا.

ساحل جنوبی:

یک رشته از تعطیلات شهرهای تهیه سرگرم کننده برای دوستداران در تمام طول سال. شرایط بسیار عالی برای حمام کردن, گشت و گذار, ماهیگیری غواصی و دلفین و نهنگ در حال مشاهده. همچنین شناخته شده برای آن تعطیلات گلف با بیش از 12 گلف.

ساحل شمالی:

دریا کنار مجموعه تفریحی در King Shaka قلمرو معروف آن بطری-دلفین بینی. ایده آل برای حمام کردن, گشت و گذار, پوست و غواصی سنگ و skiboat ماهیگیری و یا کاوش سنگ استخر.

Zululand بازی پارک:

بزرگترین غلظت از بازی پارک در استان با bushveld بازی ذخایر مکوز و هلوهلوو-Umfolozi جاذبه های اصلی. به غیر از 5 مشاهده بازی (شیر, بوفالو, کرگدن, پلنگ و فیل) این ذخایر نیز آن مشهور پرندگان به خصوص Mkhuze کرگدن و تمساح و زرافه. در حالی که در منطقه از دست ندهید یکی از سنتی Zulu روستاهای; در برخی از شما حتی می توانید خواب در کندوی عسل کلبه. در سپتامبر سالانه سلطنتی نی رقص در رویال اقامت شاه حسن نیت Zwelithini در ننگما نباید از دست رفته.

جبهه:

در تاریخ غنی این استان امکانات بزرگترین غلظت از بوئر و Zulu جبهه در جنوب آفریقا. سایت های متعدد و مسیر را می توان با Isandlwana, Rorke را رانش Majuba, Spioenkop, Thalana و رودخانه خون نبرد اصلی سایت که خواهد آورد زنده توسط داستان از یک متخصص راهنمای تور.

ولی از 1000 هیلز:

شروع approx. نیم ساعت رانندگی از شهر دوربان یک مسیر گردشگری از صنایع دستی و مغازه ها و رستوران ها و مناظر با شکوه می تواند مورد بررسی قرار گیرد. نکات برجسته عبارتند از: PheZulu سافاری پارک برای آن Zulu جنگجو, رقص, قومی, بارکس می نویسد: خار درایوهای sangomas تمساح و مار پارک; 3-ساعت Choo Choo Train سفر از طریق دره در آخرین یکشنبه هر ماه و در هوا رپتور نمایش که در آن شما می توانید به تماشای رپتورز پرواز بیش از دره نشان دادن تکنیک های شکار خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.