اردوگاه Shelby MS: یک همسر را نقد کنید

اردوگاه Shelby MS: یک همسر را نقد کنید

[ad_1]

وای از کجا شروع کنم ؟ اردوگاه شلبی یک چیزی که همه در نزد خود آن است. وجود دارد هیچ چیز عادی و یا آسان بودن مستقر اینجا. اما, آن است که همه وحشتناک به عنوان بسیاری که شما فکر می کنم. آن را فقط طول می کشد برخی از درک.

اولین چیزی که به درک این است که این خانم گارد ملی پست. دولت federalized آن را برای آموزش سربازان عازم جنگ است. این به این معنی است که وجود دارد وظیفه فعال, رزرو (TPU بسیج و AGR) و گارد ملی (بسیج). پول گلدان نیست با هم مخلوط و یادگیری چگونه همه چیز را در عمل می تواند گیج کننده. در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که به عنوان یک مرد متاهل, قبل از اینکه شما بروید.

مسکن

هیچ مسکن. به شما خواهد شد زندگی کردن پست. وجود دارد یک دفتر مسکن با یک برنامه مسکن. مردم در جامعه می تواند قرار دادن خانه های خود را در این فهرست در اردوگاه شلبی. آنها اجاره به دولت و اردوگاه شلبی قرار می دهد سربازان و خانواده های آنها در این خانه. آنها خوب خانه و شما معمولا می توانید انتخاب کنید از چند که در دسترس هستند.

در اینجا گرفتن آن در دسترس است تنها به برخی از رتبه ها و قوانین در اطراف این تغییر 5 بار در 2 سال ما وجود دارد. بنابراین شما نیاز به سرباز خود تماس مسکن و دیدن اگر شما واجد شرایط هستند. اگر شما واجد شرایط استفاده از این برنامه است. از آن خواهد شد به نفع شما.

امکانات رفاهی در پست

هیچ کدام وجود دارد. هیچ ACS هیچ هنر… هیچ چیز. این یک گارد ملی پست که تنها ضرورت اساسی برای سربازان. بنابراین اگر شما نیاز به هر چیزی شما باید برای پیدا کردن آن در جامعه از هتیزبرگ (یا هر کجا که شما را تا پایان زندگی).

امکانات کردن پست

هتیزبرگ جامعه خارج از اردوگاه شلبی. آن است که به اندازه مناسب و معقول با بسیاری از رستوران ها و کالج ها و کلیساها. اگر شما از جنوب (ما نیست) آن را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به اما مردم پسند و جامعه حمایت شده است.

پزشکی

هیچ پزشکی موجود در اردوگاه شلبی. شما ممکن است فکر این است که بدون هیچ زحمتی است اما در واقع یک چیز بزرگ! شما خواهد بود Tricare از راه دور. این به این معنی است که شما می توانید ببینید هر دکتر که طول می کشد Tricare (همه آنها را در هتیزبرگ) و تمام پزشکان بسیار آشنا با چگونه Tricare کار می کند. عزیزم من تو را دیدم یک غیر نظامی اطفال من تو را دیدم یک غیر نظامی متخصص ، این فوق العاده است!

دو بیمارستان در حال فارست کلی و وسلی پزشکی. آنها هر دو بسیار خوب است. سربازان به طور خودکار فرستاده شده به فارست به طور کلی اما خانواده می توانید انتخاب کنید. ما هیچ شکایتی در مورد هر چیزی پزشکی در هتیزبرگ خانم

دندانپزشکی نیز یک تجربه بزرگ است. شما باید انتخاب خود را از دندانپزشکان. وجود دارد برخی فقط برای بچه ها, فقط برای بزرگسالان, خانوادگی, مادر و غیره.

مهد کودک

وجود مهد کودک در اردوگاه شلبی. شما را مجبور به استفاده از مهد کودک در هتیزبرگ و بسیاری وجود دارد. اشاره به هتیزبرگ مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر. چون هیچ مهد کودک در اردوگاه Shelby شما واجد شرایط برای دریافت مزایای مکمل هزینه مهد کودک کردن پست. مطمئن شوید که شما بازدید NAACRA سایت برای دیدن اگر شما واجد شرایط. لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان پذیرش این بودجه اما نه ذکر شده در وب سایت. از هر ارائه دهنده اگر آنها بخشی از این برنامه است.

اردوگاه شلبی می تواند کاملا تهدید آمیز برای آن دسته از خانواده هایی که همیشه در زندگی در امکانات نظامی. اما زندگی کردن در این جامعه می تواند بسیار پرارزش است. به یاد داشته باشید به فکر باز بپرسید و سعی کنید به باقی می ماند و نا امید. پیدا کردن یک همسر است که وجود دارد در حالی که برای و از آنها بخواهید به شما کمک کند. اگر دستگاه شما دارای یک FRG, آنها ممکن است قادر به کمک به شما به عنوان به خوبی.

نگه داشتن سر خود را! این تجربه را به طور کامل آنچه شما آن را. بنابراین آن را بزرگ!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.