اپل بزرگ شیرینی – حق رای دادن نقد و بررسی

اپل بزرگ شیرینی – حق رای دادن نقد و بررسی

[ad_1]

اپل بزرگ شیرینی و یک نانوایی کافه حق رای دادن زنجیره ای مستقر در دیرفیلد, ایلینوی, ایالات متحده است. پدر و مادر خود شرکت BAB, Inc., به فروش می رسد آن را به عنوان یکی از سه علامت های تجاری از محصولات خود را همراه با بروستر قهوه و مورد علاقه من بشقاب سفالی کوچک. امروز اپل بزرگ شیرینی رستوران دارای بیش از 130 فروشگاه حق رای دادن هستند و در واقع بیش از 26 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله آریزونا کالیفرنیا کلرادو, Florida Georgia, ایندیانا, آیووا, کنتاکی, ایلینوی, مینه سوتا, نبراسکا, نوادا, میشیگان, New Jersey, North Carolina, New York, پنسیلوانیا, رود آیلند, اوهایو, اورگان, تنسی, تگزاس, کارولینای جنوبی, ویرجینیا و ویسکانسین.

اپل بزرگ شیرینی ارائه می دهد یک شهر کوچک و جو با-شهر طعم و مزه. آنها در خدمت شکم پر, ساندویچ شکم پر, نان شیرینی حلقوی, ساندویچ, پیتزا, صدر, نان ساندویچ, سالاد و سوپ و اقلام صبحانه محبوب ترین کلوچه و شیرینی. گزینه های دیگر در دسترس هستند تخم مرغ نیمرو, املت بریزید قهوه و مخلوط.

اپل بزرگ شیرینی ارائه خدمات سریع با گاه به گاه در عین حال جو راحت که در آن شما می توانید به بروید. همچنین آنها ارائه سبد هدیه گزینه های است که بسیار مفید است.

از سال 1993 تا به امروز اپل بزرگ شیرینی همچنان به رشد به سراسر کشور شناخته شده franchisor از یک رستوران مفهوم با محصولات مکمل های مناسب سرمایه گذاری در سطح ذاتی مزیت رقابتی به عنوان کم هزینه تولید در بخش.

اپل بزرگ شیرینی باز شده است به امتیاز. هدف این شرکت این است برای کمک به شما در دستیابی به تعالی در هر جنبه از کسب و کار شما. به سمت آن هدف بلند پروازانه شما و پرسنل کلیدی را دریافت خواهید کرد آموزش های گسترده ای را پوشش می دهد تمام مناطق عملیات و بازاریابی است. آن را نیز فراهم می کند ادامه داد: حمایت که شامل انتخاب سایت, کمک, رستوران, طرح و طراحی با هماهنگی های ملی و منطقه ای تامین کنندگان تجهیزات و کالا و خدمات در نرخ مذاکره و افتتاح کمپین بازاریابی.

با اولیه حق رای دادن هزینه از $25,000 حق رای دادن موافقت نامه های اعطا شده برای 10 سال و تجدید پذیر هستند. هزینه خانواده سلطنتی هستند 5 ٪ از فروش ناخالص. قبل از تجربه رستوران نیز ترجیح داده برای داده نشود. آن را نیز طول می کشد و حداقل 300.000 دلار ارزش خالص و در دسترس سرمایه گذاری صاحبان سهام از $75 ، 000 در هر محل. حدود بیش از 15 کارمند مورد نیاز برای اجرای یک franchised برگزار می گردد واحد. شما دریافت می کنید به استفاده از غایب مالکیت در واقع 80% از آن franchisees مالک یا اپراتورهای.

اپل بزرگ شیرینی همواره با تمرکز به شدت در سطح حمایت از آن فراهم می کند به آن franchisees و اهمیت باز خطوط ارتباطی برای پرورش قوی حق رای دادن روابط است. Franchisees همیشه می توانید در این شرکت و با هم هر دو را تماشا خواهد کرد و موقعیت خود را در صنعت و انجام بهترین خود را به نگه دارید تا با ترجیحات مصرف کننده با هم.

بدون شک وجود دارد که آن را در جای مناسب و زمان مناسب. این شرکت نیاز به حق مردم به آنها رشد میکنند. اگر شما درایو و جاه طلبی برای موفقیت و سپس یک امتیاز اختصاص داده شده شرکت های بزرگ مانند اپل و شیرینی و فقط کسب و کار مناسب برای سرمایه گذاری با.

زمانی که به دنبال برای شروع هر کسب و کار مهم است به خصوص با توجه به بازار امروز که شما به دنبال راه های خاص برای کاهش حداقل رساندن و یا کاهش سربار و خطر است. هر کسب و کار است که به خطر, اما این مهم است که درک کامل از میزان سرمایه گذاری راه اندازی هزینه و “بازدهی سرمایه” (بازگشت سرمایه گذاری).

اکثر مردم آگاه هستند که 80 درصد از تمام حق رای دادن تلاش های شکست در دو مورد اول تا پنج سال ترک بزرگ بدهی های بلندی برای سال پس از آن.

یک راه و به نظر من بهترین راه برای کاهش سربار راه اندازی و سرمایه گذاری هزینه شده است را به استفاده از این عصر جدید از کارآفرینی و شروع یک کسب و کار از راحتی از خانه خود را. فرصت های پدید آمده در بازار آنلاین است که در حال ایجاد میلیونرهای هر روز. اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های هیجان انگیز به یک مدل کسب و کار آغاز می شود که سودآور با مراجعه به: http://whatsbetterthanafranchise.com.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *