بحث در مورد بهترین گشت و گذار در نقاط در مراکش برای مبتدیان و کارشناسان

بحث در مورد بهترین گشت و گذار در نقاط در مراکش برای مبتدیان و کارشناسان

[ad_1]

آیا شما تا به حال سفر به یک کشور که در آن زبان رسمی عربی است? اگر نه, نظر در سفر به مراکش و آفریقا بسیار به زودی. شمالی کشور آفریقایی مراکش دارای سواحل دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس است. پایتخت آن شهر رباط. وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن و بسیاری را به انجام زمانی که شما وارد در این کشور زیبا. یکی از فعالیت های اصلی, هدف شما باید انجام دهید این است گشت و گذار. این خط ساحلی کشور است و بسیاری از مناطقی که برای گشت و گذار صرف نظر از اینکه شما آن را انجام داده اند قبل از.

به جلو ذکر شده وجود دارد بسیاری از مناطق برای خوانندگان در این کشور آفریقایی است. قبل از شروع سفر خود را, شما باید بدانید که در آن شما می توانید به یاد ماندنی فعالیت های گشت و گذار. مشهورترین مقصد برای دوستداران گشت و گذار است صویره. یک شهر که ساخته شد و در قرن 18 و مدینه و بندرگاه صویره است که در فهرست میراث جهانی یونسکو. با به اندازه کافی رستوران ها, میله, تسهیلات مسکن, مغازه ها و گالری های هنری, شما می توانید اقامت در این شهر تا زمانی که ویزای خود را می تواند به شما اجازه می دهد.

با توجه به گشت و گذار در نقاط صویره بسیاری است از جمله مولای Bouzerktoun در شهرستان صفی. این شهر که واقع شده است در حدود سی کیلومتری شمال صویره و دیدنی چشم انداز متشکل از شن و ماسه سواحل و تپه های creeks و دشت. زمانی که Cherqui شمالی باد بسیار ملایم پیشرفته خوانندگان می تواند گشت و گذار مسالمت آمیز است. سیدی Kaouki حدود بیست و پنج کیلومتری جنوب صویره یکی دیگر از مقصد مناسب برای عموم خوانندگان است. دسترسی از طریق جاده به اگادیر, سیدی Kaouki اصلی surfer نقاط واقع در یک منطقه که در آن بربرها را اشغال کند.

بسیاری از گشت و گذار در مناطق ارائه شده در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان کلاس برای گردشگران که هرگز آن را انجام داده قبل از. برای مبتدیان کوچک به متوسط تورم امن است و کمتر به چالش کشیدن و می توان در یافت آرامگاه ساحل شکستن. صویره خلیج مناسب برای مبتدیان و یا گردشگران که مایل به گشت و گذار برای سرگرم کننده است. امواج بزرگ معمولا در انتهای جنوبی که در آن بادبادک پرواز و دیگر وزش ورزشی نیز می گیرد. بسیاری از مقرون به صرفه دروس ارائه شده در این محل به عنوان به خوبی.

کسی نمی تواند به اشتباه با Plage صافی بیش از حد بزرگ منطقه ساحل با سنگی سنگ. آن را اغلب ارائه می دهد قوی و با قدرت فرفری امواج پیشرفته برای خوانندگان. کمتر پیشرفته خوانندگان می تواند افراط هنگامی که وجود دارد یک کمی متورم به دلایل ایمنی. Imsouane یک بندر ماهیگیری که همچنین پشتیبانی از ورزش های آبی است. این روستا را می توان فقط در یک و نیم ساعت رانندگی از یکی دیگر از گشت و گذار در شهر به نام تغازوت. نه تنها شما قادر خواهید بود به اردوگاه آرام, زیبا, آسمانی جای خود اما همچنین گشت و گذار شگفت انگیز موج.

Surfer در پناهگاه Imsouane خلیج دارای طولانی ترین ساحل در آفریقا نیز در میان تحسین ترین در جهان است. اگر شما نمی surfed قبل از شما در نظر خودتان را یک تازه کار را ترک نمی مراکش بدون مراجعه the Devils Rock. این ارائه می دهد در سمت چپ و راست امواج و امن شنی پایین برای یک استارت مثل شما. پس از یک جلسه به یکی از رستوران های محلی برای یک دردسر آرامش و خوشمزه غذاهای محلی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.