بررسی آلاباما و دوستان جشنواره موسیقی در دریا در نروژی مروارید

بررسی آلاباما و دوستان جشنواره موسیقی در دریا در نروژی مروارید

[ad_1]

این بود که من اولین جشنواره موسیقی در دریا. من به اویختن در اواسط کشتی استخر با 2000 دوستان جدید و دیده بان آلاباما انجام سه مناسبت های مختلف. من لذت موسیقی از گروههای من تا به حال هرگز از شنیده می شود اما فراموش نخواهد کرد. دوست دختر من و من خط رقصید در دهلیز با بازی یکنوع بازی شبیه لوتو با رندی اوون و عینک ما بل-کف بر 70 تم شب.

مروارید سمت چپ میامی در 10/24/13 برای چهار روز کروز به ناسائو باهاماس و رکاب جزیره باهاما است که نروژی جزیره خصوصی. آبگرم ارائه تخفیف در خدمات در بندر. بنابراین پس از یک پیاده روی کوتاه به نی بازار در ناسائو من پشت در هیئت مدیره برای صورت و استراحت بعد از ظهر در حرارتی suite.

این شاگرد منطقه حرارتی مجموعه شامل یک بزرگ معدنی استخر با تعداد زیادی از حباب های کوچکتر وان آب داغ و دو اصطبل حمام با تغییر رنگ چراغ. گرم کاشی نیمکت در دسترس بود برای استراحت و چرت زدن. صندلی رو زیادی کف به سقف پنجره ای که نادیده گرفته تعظیم. زنان تنها طرف بود, سونا, اتاق بخار و سرد شیرجه رفتن استخر. آبگرم شارژ 38 دلار برای یک روز پاس حرارتی مجموعه یا $68 برای چهار روز عبور کند. از آنجایی که من در حرارتی مجموعه هر روز به چهار روز تصویب شد یک ارزش واقعی است.

من شده اند در نروژی مروارید قبل از. بنابراین هر زمان که من دیدم کسی که با خیره نگاه در چهره خود را, من می پرسید اگر من می تواند کمک کند. این یک راه عالی برای پیدا کردن دوستان جدید. ما اتاق مباشر, اریک, ساخته, بهترین, میمون من تا کنون دیده اند از آبی و سفید ساده حوله. او همچنین نگهداری می شود ما کوچک کابین بالکن, تمیز و شسته و رفته. ما صبحانه و ناهار در باغ بوفه در عرشه استخر و شام در کاخ تابستانی در عقب کشتی. من همیشه می توانید پیدا کردن چیزی خوب برای غذا خوردن. اگر شما نمی خواهید یک ظرف پیشخدمت خوشحال هستند به جای آن.

Sixthman سازمان کروز و انجام یک کار بزرگ. قبل از کروز آنها فرستاده من نام دسته ها و برچسب ها توشه. در کشتی آنها تا به حال یک نماینده در میز جلو برای پاسخ به سوالات. من به او گفت من تا به حال سمت چپ من نام دسته در خانه و او بلافاصله به من برچسب نام جدید. در حالی که در کشتی ما نیز دریافت آلاباما و دوستان در ساحل, حوله, پوستر امضا و ویژه آلاباما پین. در بالا از آن همه رو به تصویر خود را گرفته با آلاباما در اختصاص عکس جلسات. وقتی که من دریافت یک ایمیل با آدرس وب سایت که در آن من می توانم من دانلود تصویر با Alabama. تصاویر دیگر از کروز نیز در دسترس برای دانلود رایگان.

بیش از نیمی از افرادی که در کشتی بودند بیش از 50 و ازدواج. آن را یک بازی دوستانه جمعیت است که مشترک برای موسیقی کشور و چپ من با خاطرات فوق العاده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.