بهترین رستوران ها در پلایا دل کارمن, مکزیک

بهترین رستوران ها در پلایا دل کارمن, مکزیک

[ad_1]

جمعیت پلایا دل کارمن منفجر شده در چند سال گذشته تشکر در درجه اول به کشف آن توسط اروپایی ها ساخته اند که به Cozumel یک نقطه توریستی. Cozumel است فقط در سراسر تنگه از بازی دل کارمن با دسترسی آسان اگر بازدید کننده می خواهد به لوله تنفس در صخره های مرجانی است. به عنوان پلایا دل کارمن محبوبیت افزایش یافته است به طوری که بسیاری از رستوران فوق العاده در هر محدوده قیمت متناسب با بودجه شما و یا طعم و مزه خود را.

برخی از بودجه-قیمت رستوران در پلایا دل کارمن

لا Tarraya

این رستوران غذاهای دریایی دارای یک موقعیت عالی. شما می توانید ببینید بارانداز و مغازه ها از اینجا. در ساحل بین Calle 2 و Calle 4 آن را یکی از چند رستوران چپ در ساحل. شما می توانید ناهار خوردن در خارج از منزل اگر شما را انتخاب کنید, اما شما نیاز به برنامه ریزی زمان ورود خود را به خاطر آن محبوب و ساحل جداول را پر کنید تا سریع! برخی می گویند یک وعده غذایی در اینجا در ساحل زیر یک درخت نخل است که از یک تجربه به دست. خدمات عالی و قیمت خوب است و حتی margaritas بودجه-قیمت مناسب.

Sabor

اگر این گیاه خواری شما می خواهید, این رستوران در Avenida 5 بین Calles 2 و 4 است برای شما! مردم محلی آویزان کردن در اینجا و آب نوشیدنی نمی تواند مورد ضرب و شتم.

Los Amigos

این بسیار دارای امتیاز بودجه-قیمت رستوران ویژگی های مکزیکی, روسی, غذاهای دریایی و رستوران استیک و غذاهای یک انتخاب بسیار خوب برای صبحانه و یا صبحانه. اگر شما یک خانواده به خصوص اگر شما پسران نوجوان این است یک انتخاب خوب. وعده بزرگ هستند و با برخی از انتخاب سرور به ارمغان بیاورد کوچک barbeque به جدول خود را که در آن شما می توانید انتخاب کنید از مجموعه ای از گوشت. مشتری بالا رتبه بندی. واقع در 26 سنت و 30 در خیابان.

برخی از متوسط قیمت رستوران در پلایا دل کارمن

La Parrilla (کوره)

این رستوران واقع در Avenida 5 در کلل 8 است در 3d طبقه که در آن شما می توانید نگاه کردن در پیاده گردشگاه. این متخصص در استیک, خرچنگ و Fajitas. همچنین شناخته شده برای آن بسیار عالی مکزیکی, مواد غذایی, فضای دلپذیر و وعده غذایی خود را همراه با مکزیک موسیقی محلی.

لاس ریمل پیتزا فروشی

این پیتزا رستوران ارائه می دهد نازک پوسته پیتزا پخته شده در اجاق چوب همراه با سایر مواد غذایی ایتالیایی از جمله پاستا که در خانه ساخته شده و همچنین غذاهای ماهی. آن واقع در Avenida Juarez.

Yaxche

این رستوران که دارای تخصص در تولیدی صنعتی مایان فولاد تخصص طبقه بندی در سمت بالا متوسط در قیمت گذاری. واقع در کلل 8 بین Avenidas 5 و 10 دکور تولیدی صنعتی مایان فولاد است, بازتاب صاحبان شیفتگی با آن فرهنگ است. به تازگی بازسازی و گسترش آشپزخانه در رستوران جدید باز است بنابراین شما می توانید ببینید که سرآشپزها در محل کار.

برخی از قیمت بالاتر رستوران در پلایا دل کارمن

آبی خرچنگ

فوق العاده خرچنگ و میگو و غذاهای دریایی. جو به علاوه غذاهای خوب این به یاد ماندنی برای یک شام رمانتیک. تنها چند بلوک از ساحل در گوشه ای از معروف 5th Avenue در کلل 12 در پلایا دل کارمن است. در علاوه بر این به غذاهای دریایی و آبی و خرچنگ نیز ارائه می دهد خوب کاهش چربی از گوشت گاو و مرغ است.

Ajua!

پنج ستاره ناهار خوری و سرگرم کننده! تخصص: تازه تولیدی صنعتی مایان فولاد خرچنگ و غذاهای دریایی و همچنین وزارت کشاورزی ایالات متحده California استیک. مخلوطی از معتبر تولیدی صنعتی مایان فولاد و غذاهای مکزیکی. نیز ارائه می دهد سبک نیویورک کیک پنیر. واقع در کلل 4 بین Avenidas 5 و 10 رستوران ارائه می دهد آرامش ناهار خوری با موسیقی لاتین از Tierra ورا شبانه. خدمات عالی است.

ال Diablito Cha cha cha

این رستوران است که کمی گران است اما شما پیدا کنید که آن را به ارزش هر آنچه که شما صرف. بسیار دارای مواد غذایی, خدمات ارزش و جو آن را به یک محل ارزش نگاه. آسیایی, مکزیکی, غذاهای دریایی, معاصر و تلفیقی غذاهای برجسته هستند. این صندلی در فضای باز و همچنین محیط داخلی و خارجی واقع شده است در کلل 12 بین 1 و 5.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *