خودکشی – یک اپیدمی ملی

خودکشی – یک اپیدمی ملی

[ad_1]

در سریع بعد در پاییز گذشته در پرینویل سنگ., ریموند و دیانا رو غیر قابل تصور: آنها از دست دادن خانه خود را به سلب حق اقامه دعوی و تا به حال روز به حرکت می کند.

برای بیش از دو دهه این زن و شوهر تا به حال در زندگی خود را در سه سطح خانه که در آن elms خارج تبحر زرد رنگ با سایه های پاییز و چهار retrievers طلایی خواب در حیاط. شهر همواره با یک تنبل رودخانه و تپه خال خال توسط gnarled درختان ارس.

در عین حال درست قبل از ناهار در Oct. 23 ریموند و دیانا بسته تمام خانه خود را درب به جز یکی به گاراژ و چپ خود را در سال 1981 کادیلاک الدرادو در حال اجرا است. گازهای سمی پر شده خانه. وقتی کلانتر نمایندگان وارد شده و در حدود 1 p. m. آنها دریافتند که بدن از ریموند در طبقه دوم همراه با سه مرده سگ. بدن از دیانا بود و در طبقه بالا اتاق خواب به مرده سگ شکاری.

“اعتقاد بر این است که ریموند و دیانا خودکشی پس از تلاش برای نجات خانه خود را پس از سلب حق اقامه دعوی متوجه سمت چپ آنها را باور آنها تا به حال چند گزینه” کلاهبردار شهرستان کلانتر دفتر گفت: در یک گزارش.

زمانی که من برای اولین بار شنیده ام این داستان من بود با غلبه بر احساسات تحقق است که من می توانستم یک داستان غم انگیز مانند ریموند و دیانا. نیت من نیست به بحث در مورد من اما برای دادن اعتبار به آنچه که من در مورد به برقراری ارتباط است. من راه می رفت چند مایل در کفش های خود را, بنابراین من باید درک درستی از آنچه آنها را از طریق رفت به همین دلیل است که من پرشور در مورد این داستان. اگر شما می خواهم به عنوان خوانده شده من داستان گوگل با شروع بیش از 49.

من از سمت چپ یک واقعیت مهم این داستان غم انگیز از ریموند و دیانا. آنها در سال های طلایی زندگی است. او هفتاد و یک بود و او شصت و نه آنها می توانست پدر و مادر من. در زمانی که آنها باید واریز عقل خود و از تجربیات زندگی دیگران و یا لذت بردن از یک روز پاییز قدم زدن در کنار رودخانه تنبل بود که در نزدیکی خانه وجود دارد. این بود که چنین نیست; در عوض, آنها زندگی می کردند تحت فشار بی امان بدهی و تمام بار روانی که با آن آمد.

می تواند هر فردی باید مانع از آنچه که در زمان ریموند و دیانا خانه که بعد از ظهر, فقط خدا می داند. آیا دیگران که به فکر این غم انگیز راه حلی برای بدهی ها توسط بسته شدن درب در زندگی خود من دعا نیست. وقتی که من از شنیدن چیزی که stirs من مثل این من آمده اند به درک این است که در آن شور و شوق من در زندگی نهفته است کمک به مردم است. ما به عنوان یک کل اغلب از پنجره بیرون را نگاه برای شخص دیگری برای انجام کاری اما ما باید شروع به نگاه در آینه به کشف یک پاسخ نه تنها به مشکلات ما اما برای کمک به دیگران. اجازه دهید من در وزارت امور خارجه به وضوح این است که آنها هر چیزی را که من می تواند انجام شود برای جلوگیری از این تراژدی من که متکبر را که ادعا می کنند. اما آنچه من می دانم و درک امور مالی شخصی و احتمالا آن وجود دارد که در آن من می تواند تاثیر خود را در غم انگیز تصمیم گیری است. من در یک وضعیت مشابه جایی که من از دست هر ماده چیزی که من مشغول به کار و خواب و آن را به سمت چپ من ورشکسته و همچنین در بدهی با بیش از یک و نیم میلیون دلار پرداخت. من ساخته شده یک انتخاب برای پیدا کردن یک راه حل برای معضل است. در این دوره رکورد بازیکن در سر من اغلب می گویند جان خوانده شده را علامت شما تنها مشکلی که وجود دارد این است که هیچ راه حل. که در آن نقطه من در تلاش بود برای پیدا کردن پاسخ.

سوال من از خودم در حال حاضر این است که چگونه می توانم جلوگیری از این اتفاق به 519 آمریکایی ها که در حال دریافت اعلامیه های سلب حق اقامه دعوی در هر ماه و هزار نفر از کودکان که در حال حاضر بی خانمان. آنچه که من کشف کرده اند که یک محصول به نام ایران اولین بار مالی. این کارو انجام یک معجزه ندارد اما به من یک خیابان و مسیر که در آن من می توانم پرداخت 420,000.00 مسکن در 14 سال بدون بهره و فقط با اضافه کردن $25.00 یک ماه به زمان پرداخت. لطفا درک کنید من ادعا نمی همه چیز را می دانم و اگر راه بهتری وجود دارد لطفا با من تماس بگیرید. اما من را مطالعه کرده اند به اصطلاح کارشناسان مانند دیو رمزی و این سیستم را از انجام دست خود را و آن تضمین شده است. را دیو رمزی به شما پول خود را به عقب ؟ بدون او خواهد داد شما را و شما احساس می کنید احمق و به شما بگویم که شما اشتباه است. نگاه مردمی اگر من می تواند کمک به شما تماس بگیرید و یا ایمیل من. فقط یک طرف اشاره کرد پس از من تو را دیدم قدرت این برنامه من شد U1st مالی عامل. به یاد داشته باشید وام مسکن لغو, و لغو بدهی را می توان به دست آورد.

صمیمانه

جان مارک Ridings

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *