دالاس’ “اقیانوس نخست” باید خود را در کوتاه فهرستی از بهترین رستوران در شمال تگزاس

دالاس’ “اقیانوس نخست” باید خود را در کوتاه فهرستی از بهترین رستوران در شمال تگزاس

[ad_1]

وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای بازدید از یک رستوران پنج ستاره در زمانی که این شهر در چنگال طوفان یخ: دیگر برنامه ریزی شده کاربران را لغو رزرو خود را به زیر لحافی, تخت را پوشش می دهد پرستاری داغ toddy; و بنابراین آشپز و کارکنان خود را, داشتن braved به آب و رنگ پریده خود را به نشان می دهد تا شجاعانه برای کار خواهد بود بسیار مبارک در واقع به شما وجود دارد و آنها همه چیز را از انجام headstands به بیان قدردانی خود را خدمت شما برجسته وعده های غذایی با خدمات نمونه.

چنین بود که سفر من در پر باد زمستان روز این ماه دسامبر به اقیانوس نخستظریف 2006 Cameron Mitchell ایجاد سرو چشمه در سراسر جاده از دادگاه هلال احمر هتل در انتهای شمالی مرکز شهر دالاس. کارکنان خیلی خوشحال شد به ما مراجعه کنید و ما پس از ستایش برجسته وعده غذایی بود به طوری که در حالی که ما نوشیدن قهوه ما اجرایی آشپز Eugenio ریس خود بیرون آمد و شخصا به تعظیم و چت با ما برای چند دقیقه. او یک هنرمند با استعداد.

روشن بود که به محض ورود ناهار خوری من شریک زندگی من و من تا به حال جایی برای خودمان. وجود دارد یکی دیگر جدول این یکی با پنج مهمانان دور در سراسر اتاق. من میزبان مهربانی برداشت یک جدول به دور از درب و سیار هر انفجار از باد یخی که ممکن است فراموش دربان. سرور ما بود شلبی دای پنج سال کهنه اقیانوس نخست و آگاه راهنمای ناهار خوری وجود دارد.

زمانی که شلبی پیشنهاد کرد که آشپز بود هیجان زده در مورد یک ظرف اب نبات چوبی لغو احکام صادره ی گوشت بره (محبوب آمریکایی نام برای دنده بره با لغو احکام صادره ی استخوان frenched) من گوش perked. در چنین روز, آیا شما واقعا می خواهید به سفارش کردن منو ؟ پس از همه, آشپز است که همه به تنهایی در آشپزخانه و در حال مرگ است برای نشان دادن خاموش خود را در ظرف مورد علاقه. چرا نا امید او — و یا خودتان ؟ در چنین شرایطی رفتن به رستوران. یکی باید به دقت گوش دادن و مگر اینکه شما آلرژی به ویژه شما عاقلانه به آن را انتخاب کنید. آشپز تحت این شرایط در حال رفتن به تلاش بیشتری برای درخشش. در واقع از سال های بسیاری از پایان ناهار خوری رستوران را به من آموخت که بهترین وعده های غذایی تا به حال در این موارد زمانی که یکی می تواند به “باند” پس به صحبت با کارکنان آشپزخانه. هرگز خوب پخت و پز برای اعطا. همیشه گوش دادن. پدر من یک بار گفت به من دهه پیش است که او همیشه می تواند ارزیابی شخصیت یک مرد با تماشای راه او درمان پیشخدمت. پس از آن است.

به فرانک من نیست به خصوص علاقه بره به رغم سال من در شمال آفریقا به دلیل آن طول می کشد مهارت های خاص به طبخ آن را به درستی و آن را به یک جزء اصلی در خیلی از جهان است که آماده سازی آن است که اغلب بی تفاوت است. بیش از حد اغلب, همچنین, “بره” واقعا به معنی “گوسفند.” گوشت گوسفند اغلب stringy سخت و ناخوشایند این نوع گوشت که باعث می شود استرالیایی در جای دور افتاده بد خلق. من معمولا به اقیانوس نخست به خوردن ماهی از آنجا که تا چند واقعا خوب ماهی رستوران در دالاس. من جزئی به اقیانوس نخست سیاه Redfish که آنها خدمت می کنند با cornspoon نان و یک هالاپینیو ذرت تارتار. من دستور داده اند که آن را نیم-ده بار.

اما چیزی وجود دارد در مورد شلبی را شرح اب نبات چوبی لغو احکام صادره ی گوشت بره ساخته شده است که آنها را غیر قابل مقاومت و هر دو ناهار من شریک زندگی من و من دستور داد آنها را. به تیز کردن کام من, من را انتخاب کرد به عنوان اشتها آور و سه نفر از برجسته ویتنامی gambasیا غول میگو در خدمت سنتی سس گوجه فرنگی را با کمی از سس فلفلی تاباسکو.

و پس از آن آمد آن اب نبات چوبی لغو احکام صادره ی گوشت بره, پنج آنهایی که کمی در خدمت لوله کشی. ما نا امید نشد. برای شروع با مواد کاملا بهترین قبل از Eugenio ریس انجام سحر و جادو خود را در آشپزخانه. این بهترین مناقصه لغو احکام صادره ی گوشت بره و ژاکت پشمی اورگان تا به حال تولید شده (به عنوان خوب به عنوان اگر نه بهتر از کسانی که از کلرادو است که به طور معمول محل برای بهترین آمریکایی بره). آن است که اغلب در آشپزی به عنوان در دیگر تلاش در زندگی است که بهترین مواد تشکیل دهنده بیش از نیمی از نبرد است. اما راه آشپز ریس آماده این لغو احکام صادره ی فوق العاده ای بود و من تجربه منحصر به فرد است.

به جای سنتی گوشت بره, دستور العمل یا یک تنوع از آن است که در آن آنها دلمه با رزماری و نمک این خدمت بسیار ظریف و کمی شیرین کشمش مبتنی بر کاهش روشن. کاملا از این دنیا! لغو احکام صادره ی بره خدمت کرده بودند با سیب زمینی کوچک به اندازه تیله. من هرگز تا به حال گوشت بره با یک اشاره از شکر یا کشمش قبل از به جز شاید یک یا دو بار در مراکش. و درمان آن را و من باید به یاد داشته باشید.

من از آشپز ریس پس از آن که چرا این اب نبات چوبی لغو احکام صادره ی نیست به طور منظم منو و او پاسخ داد: کاملا منطقی است که آن را به سادگی امکان پذیر نمی باشد برای دریافت با کیفیت مطلوب از لغو احکام صادره ی روزانه (هر چند آنها به طور کلی در دسترس) و که بیش از حد احترام و پز گرایش خود تگزاس مشتریان بره چیزی است که مردم در دالاس می خواهید به سفارش هر روز مهم نیست که چقدر خوب آن است. من فکر می کنم این عاقلانه است.

ما به پایان رسید و ما ناهار با شکوه و بسیار سخاوتمندانه در خانه brûlée کرم با توت غنی کاستارد وانیلی محصور در یک زره از شکر کاراملی. من پس از آن تا به حال یک اسپرسو با پوست لیمو.

سرآشپز اجرایی Eugenio ریس یک مرد از استعداد آشپزی. قبل از به عهده گرفتن سکان در اقیانوس نخستاو sous-آشپز اینجا اما با به طور منظم سفر همچنین به دیگر Cameron Mitchell eateries در سراسر کشور به آموزش کارکنان است. او شروع به کار خود را در کلمبوس, اوهایو در میچل Ocean Club رستوران. پس از خروج خود را بومی مکزیک سال پیش ریس شروع زندگی در آشپزخانه آمریکایی در پایین نردبان به عنوان یک ماشین ظرفشویی, خواب روز زمانی که او می تواند تبدیل به یک آشپز خود را. بیش از دو دهه زندگی حرفه ای او آموخته است و بیشتر و بیشتر.

من به طور کلی جلوگیری از زنجیر اما کامرون میچل ده مکان نیست واقعا بخشی از یک زنجیره به این معنا که هر یک رستوران بوده است و متناسب با آن شهر میزبان. میچل در حال برنامه ریزی برای باز کردن یازدهم خود در رستوران این یکی از سخت به لطفا بورلی هیلز, کالیفرنیا, در اوایل سال 2014.

کامرون میچل روابط عمومی تیم اعلام کرده است که “اقیانوس نخست اوج ورزش خلاق ما آغاز شده در سال 2006 برای تعریف بهترین ها در آشپزی و آشامیدنی و خدمات و جو” در دالاس و من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که آنها موفق شده اند.

اقیانوس نخست در 2101 سرو چشمه جاده در دالاس (75201) در گوشه ای از مروارید و سراسر از دادگاه هلال احمر هتل. حتی در روزهایی که هوا بد است, آن است که همیشه عاقلانه به رزرو: (214) 965-0440.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *