دوام تفاوت چوب راش و لاستیک چوب برای صندلی رستوران

دوام تفاوت چوب راش و لاستیک چوب برای صندلی رستوران

[ad_1]

دوام توانایی هر محصول و یا چیزی که برای زنده ماندن برای مدت زمان طولانی تر و برای پوشیدن لباس به سرعت. هنگامی که ما فکر می کنیم از خرید صندلی چوبی برای رستوران ما نیاز به گرفتن جدی در دوام عامل. این روزها وجود دارد بسیاری از ارزان رستوران صندلی در حال هجوم به بازار است. ساخت و ساز و سبک مشابه هستند; اما کیفیت مواد اولیه متفاوت است. از لحاظ تاریخی, اروپایی چوب راش صنعت استاندارد شده است و برای 30 سال گذشته. چوب راش ارائه می دهد مزایای متعددی برای چوب کارگران: این سنگین تر و متراکم چوب آن را آسان تر برای کار با و آن را رنگ و لکه نسبتا سازگار است. تنها در چند سال اخیر لاستیک چوب ساخته شده راه خود را به بازار تجاری. در درجه اول مورد استفاده در صفحه اصلی اقتصادی مبلمان لاستیک چوب تبدیل شده است به طور فزاینده ای رایج در تجاری صنعت مبلمان به دلیل قیمت پایین تر.

اما لاستیک چوب رستوران صندلی سقوط از هم جدا. این است که نه مزخرف. یک بار خارج شده از آن بومی و زیر گرمسیری, محیط زیست و صادر شده به ایالات متحده آمریکا, چوب منبسط و منقبض به دلیل ذاتی خواص جذب و در نتیجه باعث قاب به تورم و قرارداد و در نهایت شکستن. همچنین بسیار شبیه به کاج لاستیک چوب را دوست دارد به حرکت بسیار کمی. با حرکت آن را اشاره به راه چوب را دوست دارد به خم و پیچ و تاب. صندلی مفاصل مستعد ابتلا به این مشکل است.

راه شما می توانید تفاوت بین لاستیک و چوب و چوب راش است که توسط آن دانه چوب. لاستیک چوب یک فقدان کامل از هر دانه در حالی که چوب راش خواهد شد برخی از دانه چوب. لاستیک چوب بسیار روشن رنگ چوب و تلاش برای رنگ آن خواهد شد در نتیجه برخی از زرد tints. بسیاری از زمان شما را ببینید لاستیک چوب در برخی از رنگ تیره است که می توانید با رنگ آمیزی. در نهایت چوب لاستیک سبک تر از چوب راش. بر روی یک صندلی استاندارد آن است که در حدود 2 پوند سبک تر است. هنگامی که شما دست کشیدن بر روی چوب آن را مانند تلفن های موبایل خود را ضربه زدن بر روی لاستیک.

اگر شما در حال رفتن به بازار مبلمان شما نیاز به توجه ویژه در عامل دوام و باید فراموش نکنید که برای مبلمان فروشنده در مورد در مورد مواد مورد استفاده برای صندلی قبل از خرید. آن چیزی است اما مواد مورد استفاده در ساخت مبلمان است که همیشه مهم ترین.

بسیاری از رستوران بزرگ زنجیره ای با استفاده از لایه جداول زیرا آنها ارزان تر و با دوام تر از چوب جامد جداول. چوب جامد تمایل به پیچ و تاب و یا سطح آب حلقه خواهد شد و پس از مستمر شیمیایی می پوشد بالا کت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *