راهنمایی برای انتخاب یک رستوران هنگام تعطیلات

راهنمایی برای انتخاب یک رستوران هنگام تعطیلات

[ad_1]

یکی از دوست داشتنی ترین فعالیت هایی که در تعطیلات ناهار خوری در رستوران. اکثر مردم لذت بردن از تلاش جدید مواد غذایی در غذاهای محلی. هنگامی که در تعطیلات آن را اغلب می تواند یک بیت از یک کار سخت و طاقت فرسا برای پیدا کردن محبوب ترین و با کیفیت بالا و رستوران ها. هر محل دارای یک استاندارد بالا از رستوران سلامت تا یکی را به مطمئن شوید که آنها را نمی خورند جایی و تا پایان گرفتن بسیار بیمار است. نه تنها آن را یک تجربه بدبخت اما آن را خراب کردن تعطیلات. این مهم است که یک ایده خوب از چه نوع رستوران شما خواهد بود ناهار خوری در قبل از شما در واقع نشستن و سفارش.

در زیر یک لیست از راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما انتخاب می کنید کیفیت رستوران در تعطیلات بعدی خود را:

1. کارکنان هتل است که معمولا ساخته شده از ساکنان محلی به طوری که آنها می تواند شما را با ارائه اطلاعات در مورد بهترین رستوران در منطقه است. آنها همچنین می دانیم از انواع رستوران ها از جمله مکزیکی, ایتالیایی-و غیره.

2. هتل ها معمولا حمل توریستی محلی راهنمای کتاب که پر از اطلاعات ارزشمند در مورد رستوران ها. اگر آنها لازم نیست یک کتاب راهنما و بررسی محلی اداره گردشگری. کتابهای راهنمای اغلب شامل بررسی رستوران.

3. اگر شما بخواهید مردم محلی در این منطقه آنها را می دانم که همه از بهترین رستوران ها به غذا خوردن. شما می توانید بپرسید کارکنان فروشگاه, محلی, نوار, کارکنان, راننده تاکسی-و غیره. آنها همچنین می تواند شما اجازه می دانم در مورد هزینه ها و اگر آن را رسمی یا غیر رسمی رستوران.

4. شما همچنین می توانید راه رفتن و یا رانندگی در اطراف برای پیدا کردن رستوران. بسیاری از رستوران ها پست منوهای خود را در مقابل بنابراین شما می توانید برای دیدن اگر هر چیزی وجود دارد که شما می خواهم. جلوگیری از رستوران با غیرجذاب و غیر حرفه ای منوها. اگر شما نگران در مورد پاکیزگی رستوران اتمام washrooms. اگر آنها کثیف هستند, پس از آن که ممکن است بازتابی از کیفیت رستوران. اگر رستوران جداول در خارج پیاده روی در نزدیکی جداول و سرقت یک زیرچشمی نگاه کردن در آنچه که مردم در حال غذا خوردن. آیا مشتریان خوشحال ؟ آیا مواد غذایی خود را نگاه وسوسه انگیز? اگر رستوران پر از گردشگران و یا بسیار گران قیمت و سپس آن را به احتمال زیاد تهیه کردن به گردشگران است. شما همچنین باید توجه داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم در واقع ناهار خوری در رستوران. اگر هنوز وجود دارد که بسیاری از مردم ناهارخوری, شما ممکن است بخواهید به دنبال نگه داشتن.

5. شما همچنین می توانید انجام برخی از تحقیقات آنلاین. وجود دارد بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها که حاوی اطلاعات در مورد رستوران ها. برخی از سایت ها و حتی پست بررسی رستوران. و همچنین برخی از سایت های تصاویر از داخل رستوران.

6. زمانی که شما وارد یک رستوران برای دیوار کثیف, کثیف, کف, و هر چیز دیگری که ممکن است به نظر می رسد غیر بهداشتی. همچنین نگاه منتظر کارکنان لباس. آنها تمیز و تحت فشار ؟

هنگامی که در تعطیلات مردم می خواهند به استراحت را در مناظر و لذت بردن از مواد غذایی با کیفیت. با در نظر گرفتن زمان به یاد بگیرند که چگونه برای پیدا کردن یک رستوران بزرگ شما صرف خواهد شد بسیار کمتر از تعطیلات خود را سرگردان در اطراف به دنبال یک جای خوب برای خوردن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *