راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب

راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب

راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب

سلامت چشم شما با عینک آفتابی که می پوشید ارتباط مستقیم دارد اما هنوز وسط عینکی است که می پوشید. چه ویژگی هایی باید داشته باشید؟ اینجا کلیک کنید خرید عینک آفتابی قاب باید چه اندازه و رنگی باشد؟

 

گفته می شود که با عینک آفتابی مناسب می توانید خرید عینک آفتابی جذابیت جیمز وین ، شکوه آدری هپبورن را داشته باشید ، یا اگر شولاپین را به خود نمی دهید ، اما مهمترین بیماری در مورد عینک آفتابی این است که می خواهید از آن استفاده کنید خرید عینک آفتابی به این طریق از خود محافظت کنید اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، این را نیز انتخاب کنید. .

عینک آفتابی پلاریزه چیست؟

 

شما برای موفقیت در تجارت وابسته به چیزی خرید عینک آفتابی بیش از شانس نیاز دارید. اشعه ماورا بنفش خورشید می تواند هم به پوست و هم به چشم ، به خصوص لنز و قرنیه آسیب برساند. هرچه چشمان شما بیشتر خرید عینک آفتابی در معرض آفتاب قرار گیرد ، احتمال ابتلا به بیماری آب مروارید بیشتر است. در این بیمارستان به نظر می رسد خرید عینک آفتابی لنزها (چشم پوشیده از مه است و شما اشیا and و افراد خود را به صورت تار می بینید) ، در حالی که اشعه خورشید به بافت ماکولای چشم آسیب می رساند که می تواند بر درجه وضوح و وضوح بین تصویب قانونی و حدیث خرید عینک آفتابی باعث کوری می شود.

بیماری های دیگر
سایر بیماری های ناشی از اشعه های مضر خورشید برای چشم عبارتند از: ناخنک و التهاب قرنیه ؛ ناخنک نوعی بیماری است که در آن بافت خرید عینک آفتابی روی لایه سفید چشم به قرنیه می رسد و باعث قرمزی در ناحیه سفید چشم می شود و می تواند روند کار را دچار مشکل کند.

انعکاس بیش از حد نور خورشید از سطوح بازتابنده مانند برف ، آب ، سازنده آینه و شن و ماسه نیز برای چشم بسیار خطرناک است خرید عینک آفتابی و می تواند آسیب زیادی به چشم وارد کند.

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه نوع صورت

 

عینک آفتابی ، محافظ قوی
فوتوکراتیت یک آسیب سوختگی و قرنیه است که به آن ماکولای برفی نیز می گویند. این وضعیت بیشتر در اسکی بازهای خرید عینک آفتابی سطح متوسط ​​و بیمارستانی دیده می شود که با درد زیادی همراه است. دکتر گیل رویالان ، چشم پزشک در مرکز پزشکی Myrtle Birch گفت: “در این بیماری های وزیکولی و ضایعات متعدد در سراسر جهان ایجاد می شود ، در صورت درمان این بیماری می تواند به درمان مناسب تری منجر شود.” شما خرید عینک آفتابی بهتر باشید . »

راهنمای خرید عینک آفتابی اصل

 

عینک آفتابی نقش مهمی در محافظت از بافتهایی که از چشم آنها محافظت می کنند ، دارد. دکتر سی بال بال جونیور ، اپتومتریست در دانشکده خرید عینک آفتابی پزشکی هاروارد گفت: “در سال های اخیر ، میزان سرطان پوست به شدت افزایش یافته است ، و اکنون متخصصان پوست در مورد نگرانی از سرطان پوست صحبت می کنند. این سرطان ها نیز اشعه هستند.” خرید عینک آفتابی . برای نور خورشید مضر است. عینک آفتابی آنها که کاملاً استاندارد است و به درستی استفاده می شود ، می تواند باعث سرطان سلول های بنیادی و شاخ های خرید عینک آفتابی پوست در چشم چشم و بین آنها شود.

عینک آفتابی برای صورت بیضی شکل

 

همچنین بخاطر داشته باشید خرید عینک آفتابی که عینک های آفتابی می توانند روند سریع تر پوست را از چشم متوقف کرده و از ایجاد چروک در چشم جلوگیری کنند. متخصص پوست همیشه به شما یادآوری می کند که فقط در روزهای آفتابی از کرم ضد آفتاب استفاده کنید ،  خرید عینک آفتابی اکنون می توانید برای این کار به چشم پزشک خود برای تمام روزها از عینک آفتابی استفاده کنید.

برای خرید عینک آفتابی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در دوران کودکی از عینک آفتابی استفاده کنید خرید عینک آفتابی
“اگر فکر می کرد inco sunny به دلیل نامش است ، فقط برای روزهای آزادی وجود دارد ، اما اگر از آن محافظت نکنید ، اگر ابر بمبئی در روزهای آفتابی آسیب ببیند ، بیشتر خواهد بود ، اگر محافظت نکنید دکتر رویالن می گوید. “این چشمان خرید عینک آفتابی شما را گیج می کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.