راهنمای غذایی در بهترین رستوران در سنگاپور

راهنمای غذایی در بهترین رستوران در سنگاپور

[ad_1]

این یک راهنمای به عنوان به آنچه که در آن بهترین رستوران در سنگاپور هستند. سنگاپور دارای یک طیف گسترده ای از غذاهای آشکار در بسیاری از رستوران ها و مفاصل مواد غذایی کافه ها و حتی در خیابان ها و دستفروشان میکند. چندان تعجب آور نیست, خیابان غذاها واقعا خوب پاک آماده شده است. از پیتزا به رشته هر یک رستوران منحصر به فرد خود تخصص بنابراین انتخاب های فراوان و غذاهای اینجا هرگز از سبک.

آنها می گویند که در سنگاپور است مواد غذایی مکه از جهان است. تنوع فرهنگی بسیار مشهود است و در هر ظرف است که تحت تاثیر کشورهای همسایه و کسانی که روابط تجاری با این شهر شلوغ. رستوران در سنگاپور تقریبا در همه جا یافت از مراکز به رودخانه مناطق به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که یکپارچه در هتل ها که ارائه high-end تجربه ناهار خوری. بنابراین در اینجا لیستی از بهترین و yummiest رستوران و مواد غذایی مرکز است که شما می توانید در اینجا پیدا کنید در سنگاپور است.

نیوتن دستفروشان مرکز. احتمالا مقرون به صرفه ترین و خوشمزه ترین مواد غذایی در اینجا یافت نشد. صدف املت یکی از پرفروش ترین مواد غذایی برای گردشگران و محلی به طور یکسان. سفر به سنگاپور هرگز کامل بدون داشتن یک وعده غذایی در اینجا. نه تنها مواد غذایی بزرگ در اینجا اما شما همچنین می توانید پیدا کردن منحصر به فرد و طراوت نوشیدنی مانند آب نارگیل و آب نیشکر. بسیاری از مواد غذایی خوب انواع را انتخاب کنید اما آن را گران قیمت می باشد. نیوتن دستفروشان مرکز یک فضای باز تنها با تهویه طبیعی است. بنابراین هنگامی که آن را کمی شلوغ, انتظار می رود در این محل به صورت کاملا گرم است.

این آهنگ از هند است. این رستوران برای آن شناخته شده است و خدمات عالی مواد غذایی بسیار عالی. کسانی که آشنا هستند با غذا است اما پرماجرا کام, این یک راه عالی برای آنها را امتحان کنید. کارکنان انتظار شما را راهنمایی از طریق منو و تقریبا تمام مواد غذایی خود را در اینجا معتبر مواد غذایی هند. آنها همچنین باید یک انتخاب گسترده ای از شراب از سراسر جهان است. کارکنان نیز آگاه است که در آن شراب می رود و در آن نوع غذای اصلی.

جید فولرتون. این رستوران در خدمت تنها بهترین غذاهای چینی. این خوب است ناهار خوری چینی در بهترین حالت آن است. واقع در هتل فولرتون, مواد غذایی است که به عنوان لوکس به عنوان هتل. دیمسام صبحانه بوفه بسیار محبوب و رستوران است که معمولا کامل در طول تعطیلات آخر هفته.

گاریبالدی ایتالیایی رستوران و نوار. واقع در طالب مرکز این رستوران یک نام بزرگ وقتی که می آید به ایتالیایی رستوران در سنگاپور است. رهبری جهانی سرآشپز مشهور روبرتو Galetti این برنده جایزه رستوران خوب در خدمت آشپزی ایتالیایی. این modernly و ظرافت طراحی رستوران دارای یک جو راحت. امضای ظروف شامل خود فرشته مو ماکارونی با میگو در سس خرچنگ و ماهی تابه سرخ شده فیله با کاراملی گلابی پیاز.

Teochow شهرستان دریایی رستوران غذاهای دریایی. این رستوران معروف واقع در جاده باغ ارائه می دهد Teochow و غذاهای کانتونی. Teochow غذاهای شناخته شده برای آن غذاهای دریایی و سرچشمه در Chaoshan منطقه از چین است. معروف ظرف در اینجا سرد خرچنگ. سرد, خرچنگ, بخار به کمال رندر شیرینی به گوشت و همراه با سس لیمو شیرین.

اینها فقط تعداد کمی از بهترین و مکان های جالب برای خوردن در سنگاپور است. آنها خدمت شده اند بهترین مواد غذایی در سنگاپور در طول سال و همه آنها ارزش آمدن به.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *