رستوران در فرانسه

رستوران در فرانسه

[ad_1]

آیا شما به دنبال برای هتل ها به فکر خرید یک خانه برای تعطیلات و یا حتی اجاره یک watermill برای این هفته آن است که همیشه ایده خوبی است برای بررسی از رستوران های محلی. و به نظر می رسد که فرانسه است که قطعا فاقد مکان مناسب و معقول برای دریافت برخی از گراب پس از آن آشکار شد که این کشور دوباره برنده جوایز برای بهترین رستوران ها را 12 از 50 سالن.

انگلستان از سوی دیگر تا به حال هفت رستوران در 50 بالا در حالی که هشت ساله شد در ایالات متحده است.

زیبا, فرانسوی, غذا

بیش از 20 قضات انتخاب کرده بود برندگان جوایز معتبر که اعلام شد در موزهی علوم لندن در این هفته.

پاریس’ Pierre Gagnaire رستوران بود به نام بهترین در فرانسه در حالی که این شهر عاشقانه نیز به نظر می رسد بهترین مکان برای غذا علاقه مندان با نه رستوران در بالا 50.

جو وارویک سردبیر رستوران مجله که سازماندهی این جایزه گفت: “وجود یک اجماع در میان افرادی که در مورد رستوران ها که در فرانسه است که قطعا قوی ترین کشور و احتمالا سزاوار به بالای لیست.”

غذا خوردن و یا در فرانسه

این که آیا شما تصمیم به سر به یک رستوران گران قیمت را انتخاب کنید و یا به غذا خوردن در راحتی از خانه خود را هنگامی که آن را می آید به وعده های غذا وجود دارد برخی از تفاوت های بین فرانسوی و استرالیایی.

فرانسوی ها تمایل به خوردن کوچکتر صبحانه از خود همتایان انگلیسی و تمایل به شام کمی بعد.

آنها همچنین از طرفداران بزرگ از آب بطری با وجود شیر آب معمولا حال خوب به نوشیدن و اگر چه فرانسه یک شراب در حال رشد کشور مردم محلی به ندرت نوشیدن آن را در همه زمان ها.

تمام مناطق Francehave یک نسخه خاص خود را ظرف پنیر و شراب و هر مکان شما بازدید که کمی هیجان انگیز تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *