رستوران در ناسائو خلیج TX با منظره عالی

رستوران در ناسائو خلیج TX با منظره عالی

[ad_1]

هنگامی که شما روبرو می شوند و درست غذا عاشق آنها هستند سریع به شما بگویم که آنها نه تنها به دنبال کاملا افسانه آشپزی, اما آنها نیز علاقه مند به آشپزی ماجراجویی است که یک وعده غذایی آنها طول می کشد در. بدون شک این همان دوستداران مواد غذایی را سریع به شما بگویم که محیط نقش مهمی در این ماجرا و رستوران ناسائو خلیج TX به ارمغان می آورد به جدول (جناس در نظر گرفته) مستثنی هستند.

نه تنها ناسائو خلیج بخشی از منادی منطقه خلیج هوستون منطقه در جنوب شرقی تگزاس, اما این شهر پخش بخشی جدایی ناپذیر در تاریخ ایالات متحده است. این منطقه در اصل یک جامعه برنامه ریزی شده برای کسانی که به شرکت در این نزدیکی هست برنامه ناسا (Nassau خلیج مجاور به مرکز فضایی جانسون; فکر می کنم “هوستون ما یک مشکل” شهرت). اما حتی به عنوان شهر گنجانیده شده با منطقه آن را همواره حفظ یک احساس منحصر به فرد و مواد غذایی آن صحنه با افتخار نشان دهنده این.

شاید یکی از با کیفیت است که به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم در مورد ناسائو خلیج دریا و یا چیزی است که احتمالا حتی گرمسیری. با توجه به این که کل شهر در مجموع حجم حدود دو مایل مربع یک کمی بزرگتر از حد معمول (در مقایسه با دیگر شهرستانها) نسبت است که در نزدیکی آب (کارلتون شاخه فرعی رودخانه, روشن, دریاچه قو تالاب به عنوان مرز). به این ترتیب, آن را حس که رستوران ها در منطقه می خواهید به استفاده از این منظره برنده تمام پولها.

اما شما باید به یاد داشته باشید که اصل برنامه ریزی برای شهرستان بود برای مسکونی واحه برای ناسا کارکنان و در این راستا بسیار کمی از ناسائو خلیج خط ساحلی بیشتر مسکونی تکیه. بنابراین تعریف ایده ‘بزرگ’ انداز به عنوان نشان دهنده چیزی فیزیکی ممکن است بیش از حد باریک. آن را ممکن است بهترین به تعریف ‘بزرگ’ به عنوان دیدگاه مطلب چگونه یک رستوران نشان دهنده زیبایی و تنوع این منطقه است. درست در بالای این لیست خواهد بود Viola & اگنس’ Neo Soul کافه. مباهات خانوادگی & جشنی فضای کافه را نگه می دارد آشنا مجموعه ای از روح مواد غذایی و کالاهای اساسی به عنوان ارائه خود را نشان می دهد خود را می خواهید به نگه داشتن چیزهای تازه و prepped برای هر مشتری. گزینه های سالم در حال نام بازی از جمله بخش بزرگی از سمت گیاهی غذاهای سرخ نگه داشته است به دسته های کوچک.

اگر شما سر راست پایین جاده شما پیدا Mediterraneo بازار و کافه. در اینجا شما روبرو می شوند یک منو است که تحت اللفظی است “که” از دریای مدیترانه ظروف. سنتی خاورمیانه ظروف نیز در دسترس هستند به علاوه آنها پیشنهاد شراب و آبجو از تعدادی از کشورها است. این رستوران به خوبی بررسی توسط کاربران & مطبوعات محلی و در خط با ایده انداز آن نیز اشاره کرد که یک پاسیو در فضای باز.

در نهایت اگر شما واقعا می خواهید برای بررسی برخی به طور جدی نمایش خوب در حالی که ناهار خوری, آن را سخت به ضرب و شتم هیلتون هوستون, ناسا, آسمان, دریاچه هتل و لونا Restaurant & Bar (لونا اسپانیایی است برای ماه). پاک کردن لک عمده مرکز تفریح و سرگرمی و به یکی از بزرگترین غلظت تفریحی قایق و اسکله در کشور و لونا به سمت سواحل آن است.

رستوران ناسائو خلیج TX ارائه کرده است ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان ویترین مقدار متنوعی از سلیقه ها و فرهنگ ها و احترام عمیق بصری زیبا منطقه اطراف آنها را. شما مطمئن برای پیدا کردن هیچ کمبود از رستوران ها به تحریک کام & لطفا چشم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.