زیرنویس نوشتن آنلاین درآمد

زیرنویس نوشتن آنلاین درآمد

اگر به دنبال کار انعطاف پذیر از مشاغل خانگی یا راهی برای درآمدزایی بیشتر هستید ، می توانید شروع به نوشتن زیرنویس ها یا زیرنویس ها و کسب درآمد کنید.
در اصل ، آنچه شما باید انجام دهید اینست که صدا و صداها را از یک فیلم یا یک فایل صوتی به متن بنویسید. می توانید در حین کار در برنامه های تلویزیونی کلاسیک ، فیلم های مدرن ، فیلم های آموزشی و موارد دیگر درآمد کسب کنید.

به عبارت دیگر ، شما برای تایپ آنچه می شنوید یا ترجمه آنچه می شنوید پرداخت می شوید. زیرنویس فارسی فیلم

شما باید مهارت تایپ ، صبر و مهارت گوش دادن خوب داشته باشید. اگر احساس می کنید آنها را دارید ، مطمئناً می توانید در اینجا درآمد کسب کنید.

در اینجا لیستی از بهترین 5 مکان برای یافتن زیرنویس یا کارهای زیرنویس از مشاغل خانگی پیدا خواهید کرد.

اما قبل از شروع کار ، اجازه دهید من به سرعت به متداول ترین سؤالات مربوط به این شغل پاسخ دهم.

تفاوت زیرنویس ها با زیرنویس ها چیست؟
زیرنویسها نسخه های نوشته شده برای دیالوگ هایی است که در فیلم ها به آنها گوش می دهید. این به شما کمک می کند تا صدا را به وضوح درک کنید. هیچ ترجمه زبان در زیرنویس ها وجود ندارد.

زیرنویس ها نسخه های ترجمه شده برای دیالوگ ها هستند. به عنوان مثال ، شما می خواهید یک فیلم فرانسوی تماشا کنید ، حتی اگر شما نمی توانید زبان فرانسوی را درک کنید. زیرنویس انگلیسی به شما در تماشای فیلم کمک می کند.

چقدر می توانم درآمد کسب کنم؟
این بستگی به پروژه هایی دارد که شما برای کار انتخاب می کنید. متوسط ​​درآمد ماهانه 240 دلار است و اگر یکی از بهترین نویسندگان شوید ، می توانید تا 1600 دلار پرداخت کنید.

و اگر می خواهید زیرنویس بنویسید ، می توانید در هر دقیقه فیلم 1.50 – 3.00 $ درآمد کسب کنید. و متوسط ​​درآمد آن 958 دلار در هر ماه است.

آیا کسی می تواند نویسنده زیر نویس یا زیر نویس باشد؟
بله ، هرکسی که علاقه مند باشد می تواند درخواست نویسنده زیر نویس یا زیر نویس شود. اما باید زبان و دستور زبان آن را بدانید. اگر می خواهید زیرنویس شوید ، باید هر دو زبان را بدانید. زبان انگلیسی و زیرنویس هایی که اضافه می کنید ، می تواند: عربی ، چینی ، هلندی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، پرتغالی ، روسی ، اسپانیایی ، ترکی ، لهستانی یا چک.

آیا نیاز به تجربه دارم؟
نه ، نیازی نیست تجربه‌ نوشتن قبلی داشته باشید ، اما اگر این کار را داشته باشید خوب است.

آیا می توانم از هر جای دنیا کار کنم؟
بله ، شما می توانید از هر نقطه در جهان کار کنید ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک رایانه و یک اتصال اینترنتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.