سرد مثل یخ – یخ ماشین آلات Chillin’

سرد مثل یخ – یخ ماشین آلات Chillin’

[ad_1]

یخ ماشین آلات برای بازیافت یک شوخی بد من خیلی باحال هستند. حتما در رستوران, آشپزخانه, آنها فقط نشستن وجود دارد بی سر و صدا زمزمه همراه آزار کسی. آنها محجوب و شما به ندرت فکر می کنم آنها را به عنوان چیزی جز یک ماشین است که انجماد آب را متفاوت مناسب اشکال و اندازه.

در حال حاضر قبل از اینکه من همچنان من قصد دارم به این می گویند: من قصد ندارم به موم شاعرانه در مورد ماشین آلات یخ در اینجا. من قصد دارم به سعی و رسوخ کردن آنها را با ویژگی های آن را مشخص آنها, و یا بی ارزش خیال بافی توانایی آنها اتفاق می افتد به داشتن. من به سادگی در تلاش برای اشاره در اینجا است که یک چیزی که آنها انجام–ساخت تعداد زیادی از یخ سریع–بسیار فوق العاده را در خود دارد. اما مانند صفحه اصلی ضد عفونی کننده و موز در طول سال این تبدیل شده است بسیار رایج است که ما به ندرت گام به عقب و فکر می کنم در مورد چگونه بزرگ این توانایی را واقعا است.

اما راستش فکر می کنم در این مورد: بسیاری از ما در حال حاضر زندگی می کنند در جایی که در آن یخ نمی کند و افزوده شدن به طور طبیعی در طول سال. اگر قبل از یخ و قبل از تبرید شما می خواستم غذا و یا یک نوشیدنی سردتر از دمای اتاق شما هم تا به حال به آن را خرید (expensively) از صنعتی یخ-ساخت نگرانی و یا شما به سادگی از شانس. تصور کنید: ولرم نوشابه. ولرم شربت ابلیمو. پژمرده کاهو. لنگی هویج. شیر که خراب در ساعت است. کامل و مطلق عدم توانایی برای ذخیره هر چیزی حتی از راه دور شبیه گوشت خام است.

صدا نمی مانند سرگرم کننده ،

این کار بر اساس صفحه اصلی مشکل پیدا کردم آن corrolary در رستوران. که در آن قبل الکتریکی تبرید, آیا رستوران فروشگاه خود را شدنی? در یخچال. و چگونه شد iceboxes سرد?

دقیقا. ها در این زمینه یخ به سختی به نظر می رسد مثل یک بازی گاه به گاه لوکس. و دستگاه های یخ نه آرامی باید گرفته شود. اگر شما در بازار برای یک, کم نیست. برای رفتن کیفیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.