سس آلفردو: آن چیست و چگونه می توانم آن را?

سس آلفردو: آن چیست و چگونه می توانم آن را?

[ad_1]

کلاسیک سس پاستا باید بخشی از هر طبخ می گذرد ، ساخته شده با ساده ترین مواد تشکیل دهنده آنها می توان به استفاده از وقت و زمان دوباره و هرگز موفق به جلب رضایت hungriest از شام. اعم از خامه ای آلفردو دلچسب Bolognaise تند Puttanesca, خلاصه Primavera به زبانه دار پستو وجود دارد یک سس پاستا برای هر فصل و هر اشتها.

اغلب مواد تشکیل دهنده هستند آنهایی که شما در حال حاضر در شربت خانه خود را و همراه با کمک چند کلید فصلی مواد تشکیل دهنده شما به راحتی می توانید ایجاد یک وعده غذایی در یک ماده از چند دقیقه که طعم بسیار بهتر از هر چیزی شما می توانید در یک شیشه.

یکی از ساده ترین و لوکس ترین از سس را هیچ وقت بیشتر از آن طول می کشد به جوش یک قابلمه ماکارونی. آلفردو کلاسیک غنی, خامه, سس به طور سنتی با fettuccini اما هر تخت ماکارونی مانند لینگوینی یا tagliatelle جذب آن سس خامه ای کاملا.

ایتالیایی ها شده اند خوردن ساده تنوع ماکارونی پرتاب با کره و پنیر برای صدها سال اما آن را در زمان رومی رستوران برای ایجاد یک افسانه ساخته شده است که سس معروف در سراسر جهان. دادن نام خود را به ظرف او خدمت خود را در رستوران آلفردو دی Lelio ساخته شده Fettucino آلفردو محبوب در میان ما بازدید گردشگران رم. افسانه است آن است که وقتی Mary Pickford و داگلاس فربنکس dined در آلفردو را در سال 1920 آنها عاشق غذا به طوری که آنها ارائه شده خود را با یک چنگال طلایی که او نمایش داده می شود در رستوران خود را. زمانی که آنها بازگشت به خانه برای هالیوود آنها در زمان ظرف را با آنها و به زودی آن را تبدیل به مد روز در ایالات متحده است.

این سس آلفردو محبوب در ایالات متحده است غنی تر و creamier از یکی به طور سنتی در ایتالیا, و آن است که اغلب تکمیل شده با مواد اضافی مانند مرغ و کلم بروکلی یا غذاهای دریایی. اما ظرف کلاسیک لوکس است در آن خود را حق و فوق العاده ساده برای ایجاد. همانطور که در تمام ایتالیایی پخت و پز آن را می پردازد به استفاده از تازه ترین مواد تشکیل دهنده.

به سس آلفردو برای چهار نفر برای بار اول شما نیاز به ذوب شدن ¼ فنجان کره را روی حرارت کم. هنگامی که آن را ذوب اضافه کردن یک فنجان خامه, و اجازه دهید آن را بجوش و خروش آمدن روی حرارت کم به مدت پنج دقیقه. مراقب باشید به اجازه دهید آن را جوش به عنوان کرم ممکن است جداگانه.

اضافه کردن 1-2 حبه سیر خرد شده (با توجه به tastebuds خود را) و 1 ½ فنجان تازه رنده شده پنیر پارمسان کمی در یک زمان. آن را می پردازد به استفاده از پنیر تازه به عنوان آماده پنیر ذوب نمی هموار (خود بپرسید دلی به ریز رنده آن را برای شما). ماهوت پاک کن زدن این سس به سرعت برای اطمینان از این همه ذوب هم هموار. در نهایت اضافه کردن ¼ فنجان جعفری و هم بزنید تا ترکیب.

در نهایت هم بزنید سس آلفردو را از طریق برخی از al dente fettuccini و شما باید یک ظرف مناسب برای هالیوود خانواده سلطنتی! اگر شما می خواهید به آن مخلوط کنید کمی هم بزنید برخی از پان سرخ شده در روغن تکه های مرغ را به سس یا شاید جوش برخی از گلچه های کلم بروکلی با ماکارونی برای آخرین چهار دقیقه زمان پخت و پز و سپس تخلیه پاستا را آبکش قبل از تکان دهنده از طریق سس. Buon appetito!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *