طرح ۲ فوریتی مجلس برای حل مشکلات اقتصادی مردم

طرح ۲ فوریتی مجلس برای حل مشکلات اقتصادی مردم

[ad_1]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، جبار کوچکی نژاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دولت باید در این شرایط سخت اقتصادی به معیشت مردم توجه جدی کند، اظهار کرد: با شیوع کرونا بسیاری از مشاغل تعطیل و مردم با مشکلات عدیده‌ای مواجه شدند که دولت باید در این شرایط به یاری مردم و سرپرست خانوارها آمده و با ارائه طرح‌هایی به‌مانند تأمین کالاهای به کمک خانوارها بشتابد.

وی با اشاره به برنامه مجلس جهت تأمین کالاهای اساسی مردم گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک طرح دوفوریتی برای حل مشکلات معیشتی و تأمین کالاهای اساسی را آماده کرده و به امضای ۵۰ نماینده رسیده که در روز یکشنبه و در صحن علنی ارائه می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه مجلس، دولت را موظف به تأمین کالاهای اساسی مردم می‌کند، تصریح کرد: در صورت تصویب این طرح دوفوریتی، دولت موظف می‌شود در مدت یک ماه کالاهای اساسی مردم نظیر برنج، روغن، گوشت و مرغ را باقیمت پایین در شرکت‌های تعاونی روستایی شهری و فروشگاه‌ها ارائه و مردم با مراجعه به این مراکز کالاهای خود را دریافت کنند.

کوچکی نژاد با گله‌مندی از مشکلات اقتصادی جامعه در این شرایط سخت کرونایی افزود: مردم به‌مانند اوایل انقلاب برای تهیه آذوقه و کالاهای اساسی دچار مشکل بوده و تصویب طرح دوفوریتی و بسیار مؤثر و مثمر ثمر خواهد بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.