ماربلا – راه زندگی

ماربلا – راه زندگی

[ad_1]

ماربلا در اسپانیا در کوستا دل سل است که بسیار مشهور است و بنابراین مناسب شعار “راه زندگی” و بدون شک می کند که انتقال در بسیاری از راه های جوشان روح این فوق العاده لوکس ساحلی رفت و آمد مکرر.

در اینجا در یک می تواند پیدا کردن سرگرمی و هنر برای همه سلیقه های متنوع.

وجود دارد بسیاری از هنر و مد نشان می دهد برگزار می شود به صورت برجسته و منحصر به فرد از مارک های.

جنوب اسپانیا همچنان یک مقصد های مورد علاقه برای بسیاری از افراد است و چیزهای زیادی برای رفتن آن.

در عین حال باز هم این انتخاب بخشی از کاستا دل سل و اطراف آن در حال تبدیل شدن به محل مورد نظر با معروف و کسانی که لذت بردن از بهترین در زندگی است.

در شهر قدیمی معروف است وجود دارد مربع نارنجی یا “La Plaza de los Naranjos” است که به پیر مربع و واقعا ارزش یک دیدار است. در اینجا می توانید ببینید مرد, ساختمان های جالب, میله, رستوران ها و مغازه ها از همه نوع از جمله برجسته گالری های هنری. بسیاری از برجسته مد مغازه ها و خانه مد نیز می توان یافت در اینجا. رستوران جدید باز هستند و در میدان نارنجی هستند بسیاری از معروف هستند. یک رستوران جدید است که آمریکای جنوبی آنها لا موسی. به خوبی به ارزش یک دیدار آن را باز کرد در 4 سپتامبر 2009 و یک محل عالی برای رفتن.

باید یک نگاه بسیار خوبی دور و زمان را به بازدید از تمام اطراف خیابان های باریک که در آن خانه های مردم و مغازه ها فقط به نظر می رسد به ادغام برای ایجاد یک روستای کوچک فضای یادآور معروف برایتون خطوط در انگلستان به جای بسیار شلوغ شهر.

از این میدان آن بسیار کوتاه قدم زدن به مقابل دریا که در آن نیز وجود دارد بسیاری از لذت بخش رستوران ها.

لنگرگاه و بندر در حال حاضر اغلب یک میزبان به بسیاری از خط بالا کشتی های کروز.

این نمایش که یکی می توانید پیدا کردن در اینجا فوق العاده است که شما می توانید ديد کوه (از La Concha کوه) و قادر به دیدن کوه های اطلس در لزبین و البته جبل الطارق.

La Concha است که بسیار قابل توجه کوه که نشسته پشت شهر و تصویر خود تغییرات کاملا کاملا بسته به جایی که شما در حال مشاهده آن از. این افزایش در ارتفاع بیش از 1200 متر تا کاملا یک ارتفاع هر گونه استاندارد.

La Concha در اسپانیایی ترجمه به عنوان “پوسته” La Concha نشسته است بصورتی پایدار و محکم و مستقیما در پایان سیرا بلانکا محدوده.

نه دور است به همان اندازه مشهور رفت و آمد مکرر و مارینا از پورتو Banus و یا آن را به نام اصلی پورتو خوزه Banus. یکی دیگر از مکان خیره کننده بسته بندی شده پر از کافه ها و رستوران ها.

به عنوان همیشه وجود دارد رستوران جدید باز کردن و در حال حاضر ما Novellis در Lorcimar هتل (به زودی به تغییر نام خود را به Sisu بوتیک هتل) در Banus.

من ملاقات ژان Christope Novelli و تا به حال فوق العاده لذت بردن از حضور در یکی از کارگاه های آموزشی در اسپانیا.

او آشپز فوق العاده و یک استاد واقعی هنر خود.

دور نیست در Benahavis La Cocina به تازگی باز شده است و آن را به خوبی به ارزش یک دیدار است.

پس این است که همیشه در حال تغییر و رو به رشد منطقه به من گفت: “این یک راه زندگی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.