مالزی رستوران ایتالیایی – پورتو Romano

مالزی رستوران ایتالیایی – پورتو Romano

[ad_1]

مالزی با جهان وطنی طبیعت شهرستان, ایتالیایی رستوران proliferates در سال های اخیر است. پورتو رومانو روم باستان پورت. زیبا و جذاب با نام یک رستوران ایتالیایی واقع در TTDI کوالالامپور. پورتو رومانو طعم مدیترانه ای با استفاده از رنگ بنفش به عنوان بدسم خروجی داخلی, حامل, در میراث امیزش از طعم های مختلف از مبدا.

مدیترانه را می توان به سه دسته تقسيم آشپزی مناطق: شمال آفریقا (به ویژه مراکش), eastern Mediterranean (مصر و یونان و اسرائیل و لبنان و سوریه و ترکیه) و جنوب اروپا (ایتالیا و فرانسه و اسپانیا). شراب و گیاهان متعلق به مرکزی به جنوب غذاهای اروپایی, در حالی که ادویه جات ترشی جات پیچیده و شجاعانه طعم شمال آفریقا مواد غذایی.

ادی وانگ صاحب پورتو رومانو انتخاب رستوران ایتالیایی چون او عاشق غذاهای ایتالیایی و آن را محبوب و قابل قبول در مالزی. بنابراین باز ایتالیایی رستوران در مالزی, امن کسب و کار. او تصمیم به باز کردن رستوران به دلیل رستوران یک محل نه تنها غذا بلکه برای دیدار و سرگرم کردن مردم است. رستوران یک محل که در آن مردم می توانند لذت بردن از غذا و همچنین معاشرت با دوستان است.

امضای پورتو رومانو شامل پیش غذا, سوپ, پاستا, پیتزا و غذای اصلی. منو ارائه طیف گسترده ای از غذاهای دریایی و سالاد مخلوط ماهی, صدف, صدف و ماهی و برش و میگو. محبوب ظرف پیتزا پوسته نازک خدمت با غذاهای دریایی است که به شدت توصیه می شود در پورتو رومانو. با توجه به مالک آقای ادی وانگ تخصص از پورتو رومانو است تنظیم ناهار.

غذاهای باقی مانده در هسته پخت و پز میراث پورتو رومانو. Cozzee Gratinate – پر صدف که در آن تازه صدف و شکم پر با خرده نان و سبزی و پنیر پارمسان پخته شده در پوسته نیم. این است که تخصص در جنوب ایتالیا. این صدف با استفاده از نرم است و آن وارداتی است.

پیتزا باید ظرف برای همه رستوران ایتالیایی. پورتو رومانو معروف از آن پیتزا Mediterraneo -پیتزا مدیترانه. پیتزا غنی شکوه قارچ, ژامبون بوقلمون و گوجه فرنگی و پیاز و پنیر موزارلا.

برای بره عاشق Stinco d’Agnello -ماهیچه چیزی است که شما باید آن را در پورتو رومانو. گوشت بره در حال پخت و پز در اجاق آتش برای ساعت تا آنها مناقصه. آن است که خدمت خود را در آن نا مشروع با کنار سالاد یا ماکارونی. شما می خواهید به پیاده روی یک مایل برای پورتو رومانو ماهیچه.

پورتو رومانو یک رستوران خانوادگی که در آن قیمت معقول است. قیمت شارژ برای یک پیش غذا غذای اصلی و دسر را از محدوده 10-15 دلار است. مشتریان به طور منظم است که بازدید پورتو رومانو افراد جوان یا نوجوان و یا خانواده ای که می خواهید امتحان کنید چیزی متفاوت است. آنها می خواهم برای لذت بردن از خوب تنظیمات به ناهار خوردن در که چرا آنها را انتخاب کنید پورتو رومانو.

پورتو رومانو خود یکی دیگر از خروجی واقع در شهرستان, مربع, Jalan Tun Razak کوالالامپور. این خروجی کوچکتر است و در واقع در مرکز خرید. منو همان است اما خروجی این هدف بیشتر به مردم و مهمان هتل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.