مزایای Staycold درست نمایش فریزر برای رستوران ها

مزایای Staycold درست نمایش فریزر برای رستوران ها

[ad_1]

Staycold پیشرو در آفریقای جنوبی تولید کننده خود شامل تجاری فریزر در درجه اول برای صنعت مهمان نوازی است. Staycold ارائه می دهد یک ترکیب برنده از آخرین فن آوری های نوین, قابلیت های برجسته و کاملا خیره کننده طراحی شده است.

رستوران مقابله با بسیاری از محصولات غذایی بسیاری از نیازهای آن را به باقی می ماند سرد و یا منجمد برای جلوگیری از آن از رفتن بد است. در همان زمان آن نیز ضروری است که صاحب رستوران یا آشپز نگه می دارد آهنگ از محصولات غذایی است. آشپز باید آگاه باشید از تمام مواد غذایی که در فریزر در هر زمان داده شده. آنها نیاز به می دانم که چقدر از برخی مواد غذایی در فریزر و هنگامی که آن را منقضی می شود. ضبط خود را در سطوح سهام مهم است برای هر کسب و کار است اما در اصل ضروری در صنعت مواد غذایی که در آن محصولات فاسد شدنی هستند.

یک راه خوب برای نگه داشتن آهنگ از غذاهای منجمد است با یک Staycold درست نمایش فریزر به خصوص یکی است که دارای یک درب شیشه ای. این اجازه خواهد داد که شما را به مشاهده مواد غذایی را از طریق درب شیشه ای در حالی که نگه داشتن هوای سرد در داخل واحد. بهتر است که در هنگام دریافت مواد غذایی جدید محصولات به فروشگاه آنها را در پشت در نتیجه حرکت که قبلا ذخیره شده محصولات غذایی به جلو فریزر. در این شیوه شما را در کنترل از سهام خود را و شما خواهد شد با استفاده از مواد غذایی قبل از تاریخ انقضا آن.

با Staycold فريزر شما می توانید بسیاری از محصولات در قفسه. شما می توانید هر قفسه به برخی از مواد غذایی محصول به عنوان مثال یک قفسه را می توان مورد استفاده برای محصولات گوشت قفسه دو به صورت منجمد و سبزیجات و غیره. این سیستم قفسه بندی در این تجهیزات تبرید تجاری اجازه می دهد تا شما را به سازماندهی خود محصولات غذایی منظمی و باید یک سیستم در محل که همه کارکنان آشپزخانه می توانید دنبال کنید. این را حداقل رساندن سردرگمی در میان کارکنان آشپزخانه و افزایش بهره وری خود را به عنوان آنها را می دانم که دقیقا همان جایی که برای پیدا کردن برخی از مواد تشکیل دهنده.

Staycold فریزر ایستاده را تا طبقه فضای کمتر از معمولی فریزر قفسه سینه. آن همچنین آشنایی خود را به یک طراحی ارگونومیک به عنوان شما را مجبور به خم شدن پشت خود را ناشیانه برای رسیدن به یک محصول است. شما می توانید به سادگی ایستاده و به داخل واحد و یا خم شدن زانو خود را برای رسیدن به قفسه های پایین تر.

در سفارش برای رستوران ها برای اجرای موثر آنها نیاز به مناسب تجهیزات برای پذیرایی در محل. Staycold فریزر ایستاده به رستوران خود را توانایی بیشتر سازمان یافته و کارآمد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *