من Limmoncello تجربه در ویولن سل را Ristorante

من Limmoncello تجربه در ویولن سل را Ristorante

[ad_1]

به تازگی در کلیسای جامع شهر نشسته برنده جایزه رستوران که در آن صاحبان برخی از بهترین limoncello من تا کنون طعم. اگر شما در حال حاضر آشنا با limoncello این یک لیمو مشروب که تولید شده در جنوب ایتالیا خاموش Amlafi ساحل.

آنچه در آغاز به عنوان یک شرکت غذا در حال حاضر یکی از شلوغ ترین رستوران در کالیفرنیا بیابان. مالک آمده از کانکتیکات و به تازگی ساخته شده صحرا خانه خود را. تامی “ویولن سل” را به عنوان او اغلب به توسط شعبده باز که باعث می شود فوق العاده لیمو مشروب است که به طور سنتی به عنوان یک بعد از شام نوشیدنی و یا دستگاه گوارش به عنوان آشپزی کارشناسان خواهم به توصیف آن است.

رستوران خود واقع در خارج از راه مرکز خرید است که دیده اند ، اما اجازه ندهید که منصرف کردن شما این وسوسه انگیزی اغذیه فروشی و مشروب فروشی آمریکایی است که انتخاب شد به عنوان یکی از ده بهترین رستوران پالم اسپرینگز زندگی مجله است. واقع در خرما درایو و جرالد فورد, درایو, ویولن سل را از من دعوت کرد با خود را گرم و نرم و آرامش بخش پرنیان ساخته شده است که من در خانه احساس. نرم روشنایی به ارمغان می آورد ظرافت و پیچیدگی که فاقد گرفتگی که برخی فکر می کنم. و با زنده جاز ارائه یک محیط آرامش بخش صدا به جو بود و فقط با لمس سمت راست به حرکت می کند ،

در شب که من آنجا بودم و با همسرم ما داده شد گزینه برای غذا خوردن در داخل و یا خارج در پاسیو و با نسیم خنک در تابستان, شب, پاسیو فقط خوب کار می کرد. پس از یک مکالمه کوتاه که شامل های خنده چند با صاحبان ما شروع به خاموش و شب با برخی از شراب و یک سوپ پیاز فند می آید که مجهز به اعماق تاریک غنی طعم سوپ را همراه با پیاز کاراملی و سه croutons به آن که حق درخواست تجدید نظر.

زمانی که من وارد دوره اصلی من می توانید ببینید که چرا این محل بود برنده 2011 رستوران جایزه سال. همسر من دستور ‘پاستا روز” و “گرفتن روز” بود که یک صدف و میگو غذا که آماده شد به کمال است. همسر من بادمجان Cannelloni چپ کمی به دلخواه پر شده با اسفناج و ریکوتا و خدمت با سس مارینارا. دوستان ما دستور داد آنچه که ادعا می شود ویولن سل را امضا غذای اصلی مرغ Caprese. این یک ومزه انتخاب است که مرتب با رنگ زرد و قرمز و گوجه فرنگی گیلاس همراه با مینی موتزارلا توپ.

برای بیابان ما به اشتراک گذاشته توت فرنگی پر شده با marscarpone و آغشته به شکلات غنی و tiramisu می دهد که کیک بعد اضافه شده با پودینگ پر کردن.

البته همه ما به پایان رسید با limoncello است که کمی از ایتالیا در شیشه ای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.