مواد غذایی یونانی و آن را معنی

مواد غذایی یونانی و آن را معنی

[ad_1]

یونان و رژیم غذایی است که سرشار از طعم تازه و تغذیه عالی. با غذاهای متشکل از سبزیجات تازه و انواع گوشت مانند گوشت مرغ و گوشت یونانی رژیم غذایی شناخته شده است که یکی از سالمترین سراسر جهان است. فوق العاده با استفاده از گیاهان و ادویه جات به مواد غذایی یونانی طعم متمایز است که: در اوج با استفاده از لیبرال زیتون, لیمو و سیر استفاده می شود که غالبا در بسیاری از سنتی و خانواده ی دستور غذاها. مشهور بودن دوستداران خانواده, جشن, مواد غذایی است که بخش عظیمی از هر مناسبت خاص و تعطیلات مذهبی که در آن روشن و معطر غذاهای خوشمزه و روان شراب استقبال می شود و لذت می برد توسط همه.

در فرهنگ یونانی به تعطیلات عید پاک آغاز می شود و در اولین روز از لنت است که زمانی که یونانی جامعه آماده برای رستاخیز مسیح با تمیز کردن بدن خود را. این مواد غذایی است که خورده شده در طول این زمان شامل کلمه “nistisma’ به نماد که آن را شامل نمی شود هر گونه محدود مواد غذایی. سنتی غذاهای خورده شده در طول این تعطیلات مذهبی هستند ترتیلا سنتی نان عید پاک است که دارای یک کمی طعم شیرین و یونانی عید پاک کوکی ها است که ساخته شده برای به اشتراک گذاشتن با عزیزان و بازدید کنندگان در صفحه اصلی. یکشنبه عید پاک است که به خوبی جشن روز که در طی آن سوپ عید پاک به نام Mayerista است لذت می برد ساخته شده با گوشت بره اندام و ظریف چاشنی. دسر و شیرینی به طور کامل لذت می برد در آشپزی یونانی و همراه با عید کریسمس به شدت شامل انواع مختلفی از کوکی ها مانند Melomakarona که کوکی ها صدر با عسل و گردو.

یونانی دستور را اغلب شامل برخی از دوست داشتنی ترین مواد تشکیل دهنده که نه تنها چوب به دستور العمل های باستانی, اما همچنین کمک به ایجاد طعم خوشمزه همراه با مواد غذایی یونانی. فیلو خمیر است که معمولا مورد استفاده در پخت و عنصر مشترک در بسیاری از غذاهای یونانی. استفاده می شود برای دستور العمل های مانند Spanakopita (اسفناج پای) و شیرین کویر باقلوا, خمیر فیلو فوق العاده نازک پوسته پوسته شیرینی آن نیز استفاده می شود در بسیاری از غذاها و مخلفات. نان پیتا نیز استفاده می شود در بسیاری از یونانی وعده های غذایی به عنوان آن است که بسیار متنوع برای استفاده در انواع سبک یونانی ساندویچ و به عنوان یک طرف برای بسیاری از وعده های غذایی اصلی. نان پیتا معمولا با نرخهای مانند ماست و خیار یا روغن زیتون و آب لیمو و با توجه به تطبیق پذیری خود را; آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک وعده غذایی اصلی یا میان وعده سریع. اکثریت قریب به اتفاق یونانی وعده های غذایی ترکیب لیمو و زیتون با روغن زیتون یک ماده اولیه در داخل ظروف از سالاد به غذاهای اصلی و سس فرو بردن. استفاده مکرر از لیمو درون ظروف کمک می کند تا برای ایجاد رایحه های تازه و طعم رایج در غذاهای یونانی.

مورد علاقه گوشت در بسیاری از یونانی ها بره که معمولا تف بو و مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از وعده های غذایی از گوشت به سبک یونانی ساندویچ و کاری ادامه داده اند. یک وعده غذایی رایج در بسیاری از یونانی خانه ها و رستوران ها است Souvlaki که ترکیبی از مرغ و گوشت خوک و گوشت گاو و یا ماهی با مخلوطی از سبزیجات و تشبیه به مخلوط گوشت کباب به رسمیت شناخته شده در فرهنگ های دیگر. یونان وعده های غذایی اصلی ترکیب انتخاب گوشت با طیف گسترده ای از سبزیجات تازه مانند Moussaka که محبوب نوعی غذای سبک غذای متشکل از بادمجان و گوجه فرنگی و فلفل, پیاز, و در برخی از موارد یک نوع گوشت اگر چه آن را نیز می تواند لذت می برد به عنوان یک وعده غذایی گیاهی. یونان وعده های غذایی ترکیب تعدادی از سبزیجات اما که بسته به نوع سبزیجات در فصل تعیین خواهد کرد کسانی که مورد استفاده در هر دستور غذا. در تابستان بسیاری از مورد علاقه یونانی غذاهای همراه خواهد بود خوشمزه سالاد تازه مانند بدنام سالاد یونانی. این غذا ترکیبی از زیتون و گوجه فرنگی و پنیر فتا را با شلاق زدن از روغن زیتون و ادویه اگر چه برخی از سالاد یونانی نیز ممکن است شامل آجیل به عنوان یک شکل از چاشنی زدن.

مواد غذایی یونانی است که نه تنها سالم و مغذی است اما flavorsome, سرگرم کننده, روشن و معطر. ترکیب اصول چه چیزی باعث می شود یک وعده غذایی بزرگ و اضافه کردن لمس ظریف از ادویه جات ترشی جات و گیاهان و مراقبت از غذاهای یونانی است که نه تنها یک راه است که در آن به جشن گرفتن مواد غذایی خود را, اما همچنین یک راه که در آن ما می تواند به درک بیشتر در مورد فرهنگ یونانی و چگونه احساسات بیش از حد از مواد غذایی که ما می دانیم و عشق است مشتق شده از یونانیان خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *