موفق ویژگی های یک رستوران کوچک سایت

موفق ویژگی های یک رستوران کوچک سایت

[ad_1]

ساخت یک وب سایت موفق نیاز به یک مقدار عادلانه از تلاش مهم نیست که چه نوع از کسب و کار آن است. یک رستوران کوچک سایت از این قاعده مستثنی است. این مقاله به بحث در مورد برخی از ویژگی های است که باید در هر یک رستوران کوچک وب سایت اگر می خواهد آن را به خوبی طراحی شده و تاثیرگذار. فقط برای روشن شدن یک رستوران کوچک برای اهداف این مقاله نیست رستوران های زنجیره ای و رستوران تنها با چند کاربران در هر زمان داده شده.

#1: مطمئن شوید که وب سایت دارای یک سازماندهی نوار ناوبری با گزینه های منو و دکمه تماس با ما

این قطعه از مشاوره برای تلفن های موبایل آشکار و عمده ترین رستوران های زنجیره ای در وب سایت باید این چیزها. وجود دارد بسیاری از رستوران های کوچک و وب سایت های خارج وجود دارد که یا منسوخ شده یا ضعیف طراحی شده است. اغلب اوقات شما را مجبور به حرکت به پایین برای پیدا کردن یک منو و یا اطلاعات تماس. امروز وب سایت باید یک نوار ناوبری یا در بالا و یا به این طرف به طوری که بیننده می تواند پیدا کردن این اطلاعات مهم است. یک رستوران کوچک وب سایت همیشه باید یک منو است که به راحتی در دسترس به بیننده. آن را نیز باید یک دکمه تماس و همچنین به این دلیل که بیننده همیشه سوالی در مورد مواد غذایی و در مورد خدمات. شما باید مطمئن شوید که این عناصر در وب سایت و به راحتی در دسترس و قابل مشاهده به بیننده و نه از دست رفته در وب سایت.

#2: با توجه به استفاده شما از رنگ

این کار نیاز به مقدار زیادی از آزمون و خطا. پیدا کردن راست ترکیب رنگ است که همیشه مهم است. این امر نه تنها برای پس زمینه سایت, اما همچنین متن. نگه داشتن در ذهن است که کسب و کارهای کوچک نیست و باید امکان استفاده از به رسمیت شناختن نام تجاری است که کسب و کارهای بزرگتر باید طوری ترکیب رنگ می تواند یک تفاوت بزرگ در چگونه مردم درک این سایت.

برای مثال اگر رستوران شما یک رستوران غذاهای دریایی, شما به احتمال زیاد استفاده از رنگ آبی برای نشان دادن آب است. چه رنگ های دیگر شما ممکن است استفاده از مکمل های آبی رنگ باید تحت بررسی دقیق است. قرمز احتمالا نمی تواند یک انتخاب خوب به دلیل آن ممکن است برخورد با آب موضوع مرتبط با رستوران غذاهای دریایی. برخی از ترکیب رنگ هایی مانند آبی با نارنجی یا آبی با صورتی خواهد فقط به نظر می رسد بی دست و پا برای یک رستوران غذاهای دریایی. این همه بستگی دارد چه نوع از رستوران شما در حال ایجاد یک سایت برای, اما نکته مهم توجه به ترکیب رنگ و نوع رستوران شما در حال استفاده از آنها برای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.