نحوه ثبت نام کنکور سراسری پزشکی

نحوه ثبت نام کنکور سراسری پزشکی

برای هر یک از آنها امکان پذیر است که بیش از تعداد مشخصی از پیش تعیین شده داوطلب آزمون آزمون سراسری باشند. افراد تازه وارد و همگام ممکن است همواره آماده حضور در این مسابقه مسافت طولانی و ارتباط با شما باشند. بخاطر ارتقاء انجمن های تبلیغاتی اخطار از نهمین کنگره ملی بخواهید. کنترلرهای خود را انجام داده و بدست آورید. تخلیه زمان برش مجدد برای متقاضیانی که با توجه به نامگذاری در هر ظرفیتی که باشند ، قابل تصور است. در ادامه می توانیم ایده آل ترین روش و ممیزی نام Konkoor 99 را بگوییم.

موثرترین روش برای ثبت نام در آزمون سراسری 99 می باشد

داوطلبان باید در فرصتی از پیش تعیین شده برای ثبت نام ، به سایت انجمن ارزیابی ملی دستورالعمل مراجعه کنند و متعاقباً برای خرید ویزا و پرداخت آن از طریق Shtab ترتیب بخشی (کارتهایی با کلید مخفی متعاقباً) ، کل مراحل ثبت نام را انجام دهند. . لازم به ذکر است که افراد تازه وارد می توانند به یک گردهمایی اولیه (انسانی ، علمی و آزمایشی) و یک اجتماع ساحلی (صنایع دستی و زبان) علاقه مند شوند و این امر فقط با خریدن دو مستر کارت مستقل قابل تصور است. برای اتمام مراحل ثبت نام در آزمون انتخابی ملی ، ابتدا باید وارد سایت انجمن ارزیابی در sanjesh.org شوید و در منوی سمت راست صفحه روی گزینه “ملی” کلیک کنید.

پیشنهاد می شود که شما نیز این مقاله را بخوانید: نحوه دریافت شماره ثبت و درخواست آزمون انتخابی ملی

در آن مرحله بر روی رابط “ثبت نام برای آزمایش جایگاه ملی” کلیک کنید. همانطور که قبلاً به آن اشاره شد ، خرید کارت شارژ مهم و گرفتن شماره پیاپی 12 رقمی آن اجباری است. برای انجام این کار ، شما باید روی پیوند “ترتیب خرید ثبت نام” ضربه بزنید و داده های ذکر شده را همانطور که در تصویر نشان داده شده است ضبط کنید ، توجه داشته باشید که باید جمع آوری اکتشافی خود را به طور دقیق تعیین کنید.

توجه: در صورتی که می خواهید یک کالج غیرانتفاعی و پیام نور را امتحان کنید ، گزینه جایگزین فتنه را تقویت کنید.

در این مرحله ، باید هزینه ثبت نام را از طریق کارت های بخشی که دارای یک کلمه مخفی بعدی هستند ، از طریق Shtab سازماندهی کنید.

در پی پذیرش کد زیر ، شما باید به چارچوب ثبت نام مراجعه کنید و در قسمت مربوطه شماره متوالی را وارد کنید. پس از اتمام تمام پیشرفت های فوق ، شما باید نوع گواهی خود را انتخاب کرده و روی “تأیید” بزنید.

در این مرحله متقاضیان باید سوابق تحصیلی خود را ثبت کنند. به طور مشابه با تصویر ، باید کد ضبط های علمی و کد شفاف سازی را در قسمت های داده شده وارد کنید.

در آخر ، شما باید عکس متقاضی را منتقل کنید و ساختار ثبت نام را تکمیل کنید ، کد سند خود را دریافت کنید و کد زیر را چاپ کنید و تا پایان مراحل تأیید در آزمون انتخاب ملی ، آن را با خود نگه دارید.

شرایط عمومی و صریح ثبت نام در آزمون انتخاب رشته ملی

شرایط ثبت نام در آزمون انتخاب رشته کنکور سراسری 99 به شرح زیر است:

شرایط عمومی

ایمان به اسلام یا یکی از مذاهب رسمی که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب شده است.

عدم توانایی در بیان (نبرد) جمهوری اسلامی ایران.

تبصره – اگر متقاضی اخیراً با جمهوری اسلامی دشوار بوده است ، باید احساسات وی تغییر یابد.

سابقه ثبت نام در انجمن های غیرقانونی ، فراماسونری و اعضای آنها وجود ندارد.

عدم حضور خوب.

عدم استفاده از داروهای مزمن.

رفاه جسمی با زمینه تحصیلی مشخص می شود

شرایط متعهد

داشتن یک تأیید دوره متوسطه چهار ساله در سیستم قدیمی آموزش متوسطه یا مدرک پیش دانشگاهی واجب است.

فرد تازه وارد احتمالاً از آخرین مدرک تحصیلی خود را تا 20 سپتامبر 2009 کسب نکرده است.

تازه واردان در رشته های تخصصی و حرفه ای مجاز به ثبت نام در آزمون ثبت نام ملی در صورتی که در تاریخ 20 سپتامبر 2010 به تازگی دریافت نشوند ، مجاز به ثبت نام در آزمون انتخاب رشته نمی شوند.

در صورتي كه در آخر آنها تا 22 سپتامبر 2009 موفق به اخذ مدرک تحصيلي شوند ، مجاز خواهند شد در آزمون مکانيابي ملي علاقه مند شوند. هیپوفیز 

افراد تازه وارد که در چارچوب جدید به رسمیت شناخته شده اند باید تا 31 آگوست تایید خود را ارائه دهند.

به شرط اینکه متقاضی که مدرک دانشگاهی خود را در رشته های شریک بالینی دریافت کرده است ، باید گزارشی را که با ادارات قانونی خود درج شده است ، ارائه کند ، در آخر تا تاریخ 22 سپتامبر 1999 یا 20 فوریه 2006. در ساعت ثبت نام اظهارنامه مصرف برنامه کار باید تضمین شود. خودت را بگیر

در شرایطی که رقیب هر روز ناامید کننده باشد ، به آنها اجازه داده می شود که امتحان قرارگیری کشوری را به شانس خاموش که با قدم زدن در شانزدهم ، 2010 از دانشگاه خارج می کنند ، شرکت کنند.

داوطلبانی که گواهینامه (12 سالگی) با سابق دریافت کرده اند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.