پول بیشتری را به عنوان یک شبح مواد غذایی نویسنده

پول بیشتری را به عنوان یک شبح مواد غذایی نویسنده

[ad_1]

مانند بالا پرداخت ؟ باید اعتماد به نفس? می دانید مواد غذایی; نوشتن هست ؟ Ghostwriting ممکن است یک حرکت حرفه ای برای انگیزه نویسندگان که مایل به نوشتن پرداخت اما هیچ اعتباری یا فرعی.

به سادگی قرار دادن یک کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد کسی است که می نویسد: کتاب, گفتار, مقاله و یا سرمقاله که منتشر خواهد شد تحت نام شخص دیگری. افراد مشهور autobiographies معمولا نوشته شده توسط تواند ghostwriters و تاسیس رمان نویسان شناخته شده اند به عرضه طرح و رئوس مطالب به کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد که کتاب بقیه راه برای انتشار.

افرادی که نیاز تواند ghostwriters کسانی هستند که باید تشخیص نام و یا کسب و کار و یا نمی تواند نوشتن به خوبی به اندازه کافی برای انتشار یا لازم نیست برای نوشتن در نشریه. در یک ghostwriting foodie, رویای یک سرآشپز مشهور را به ایده این یادداشت به تشریح و پیش نویس خشن به نویسنده ای که ارسال خواهد شد بازنویسی و تحقیق و مصاحبه و ویرایش مقاله به عنوان یک ناشر است.

مشهور آشپز عکس و نام فضل جلد کتاب است. او دستور العمل و راهنمایی و توانایی به کتاب در کتابفروشی ها در همه جا به عنوان به خوبی به عنوان مهر به رزرو اپرا خواهد این کتاب منتشر شده و به بازار عرضه شد.

آنچه در آن است برای شبح نویسنده ؟ در هر نقطه از $100 به پایان رسید در هر صفحه به یک تقسیم حق امتیاز.

تواند ghostwriters نیاز به نگه داشتن ارتباط خود را با کار خود را محرمانه و تمایل به کار در اطراف مشتری سفر و برنامه کار. به عنوان در هر نوشتن انتساب مواد غذایی نویسندگان برنده قوی نوشتن و ویرایش مهارت های ضروری است. اکثر ghostwritten کتاب را به عنوان نوشته شده توسط مشتری پس از یک نفس قوی قادر به مقاومت در برابر خواندن ستایش از مشتری نوشتن نیز باید.

هنگامی که به دنبال شبح مواد غذایی نوشتن کار محتاط با سایت های حراج. Neophytes پیشنهاد پایین برای شغل; شما نمی خواهید به پیشنهاد یک کتاب است که شبکه شما تنها $1 صفحه. به جای بازدید از سایت های که در لیست مشاغل – writersweekly.com, writing-world.com, craigslist.com – و یا پیدا کردن یک سرمقاله شرکت می کند که شبح نوشتن و ببینید اگر آنها در حال استخدام کردن هر گونه کار می کنند.

به شبح مواد غذایی نوشتن با تماس با مجلات تجاری خود را با نوشتن نمونه. خیره آنها را با نوشتن و سردبیران هستند به احتمال زیاد به شما مطابقت با یک سرآشپز اجرایی یا رستوران که نمی توانید بنویسید ولی به ارمغان بیاورد اعتبار به مجله.

مواد غذایی نویسندگان می توانید به نوبه خود دانش آشپزی خود را به نوشتن شبح به دنبال شغل ghostwriting آشپزی برای سرآشپزها مشهور وافرش به نگارش سخنرانی برای غذا مدیران نوشتن مقالات تجارت برای مواد غذایی تحقیقات دانشمندان نویسی برای یک آشپزی محلی هنرمند و ایجاد “autobiographies” برای صاحبان شرکت های تولیدی مواد غذایی و شبکه غذایی میزبان. نگه داشتن کار در پشت صحنه و شما می توانید ساخت تا حرفه ای پر سود به عنوان یک شبح مواد غذایی نویسنده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *