چرا اکثر Celiacs میانسال زنان ؟ وجود دارد در واقع دلایل خوبی

چرا اکثر Celiacs میانسال زنان ؟ وجود دارد در واقع دلایل خوبی

[ad_1]

من یک بار به عنوان خوانده شده در یک فروم توسط شجاع رستوران که او متعجب و متحیر که چرا بسیاری از مردم خواست که برای گلوتن مواد غذایی رایگان شد متوسط سن زنان. او پیشنهاد کرد که شاید آن را فقط به یک روند عامل – خوردن به تحت تاثیر قرار دادن. افکار من در این نمایش این است که:

• بسیاری از پزشکان نیست تست برای بیماری سلیاک و یا به طور کامل باور در شدت آن است.

• زنان بیشتر مداوم در حل و فصل مسائل بهداشتی خود به طوری که بیشتر زنان ممکن است مبتلا به بیماری سلیاک بیش از مردان است.

• زنان ممکن است بیشتر تمایل به اعتراف است که آنها می خواهند گلوتن مواد غذایی رایگان در هنگام غذا خوردن.

• مردان ممکن است غذا خوردن در رستوران ها که در آن آنها می دانند که آنها می توانید گلوتن مواد غذایی رایگان یا اگر نه آنها ممکن است از خوردن غذاهایی که بعید به گلوتن در آنها مانند استیک و سالاد بدون سس.

• بیماری سلیاک هنوز بسیار ضعیف تشخیص داده شده (80 درصد تشخیص داده نشده در استرالیا و 95% در امریکا) بنابراین این بیماری به نظر می رسد بسیار نادر تر از آن واقع است.

بسیاری از اطلاعات در مورد سن و sex پروفایل “متوسط سلیاک’ به نظر می رسد حدیثی و یا بر روی نمونه کوچک در اندازه. ما (Gluten Free صفحات) فرار یک ایستاده در ملبورن گلوتن رایگان در اکتبر 2009 و جمعیتی قریب به اتفاق مردم از دیدن ما ایستاده بودند و زن در حدود سن متوسط است. بسیاری از آنها را یا با زنان دیگر و یا خانواده خود را.

زمان سلیاک جمعیت:

اکثر coeliac سایت های مرجع معتقدند که بیماری سلیاک است نه به سن وابسته است و می تواند تبدیل به فعال در هر سنی است. اما این نیز درست است که بیشتر در زنان مبتلا نسبت به مردان است. به این دلیل است که بیشتر در زنان میانسال به نظر می رسد به سلیاک ممکن است که زمان متوسط از شروع علائم به تشخیص است که اغلب بیش از ده سال است. در یک خانواده سنتی وضعیت زنان بیشتر ممکن است اولیه غذایی خریدار یا کسی که سفارشات برای یک خانواده در رستوران.

ماشه برای بیماری سلیاک ممکن است تا سن متوسط برای ارائه خود را. برخی از محرک های شایع تصور می شود: محیط زیست احساسی و یا فیزیکی رویداد در زندگی پایدار مانند یک عمل جراحی و یا بارداری, دچار یک وضعیت استرس زا ابتلا به یک ویروس و یا افزایش گلوتن محصولات در رژیم غذایی است.

به عنوان جزئیات در مورد سن و sex مشخصات سلیاک بسیار نادر هستند, در اینجا یک راه جدیدی را از دیدن آنچه که تعصب ممکن است. در نظر بگیرید که کسانی که تشخیص داده شده و عدم تحمل گلوتن هستند احتمال دارد به جستجو برای اطلاعات در مورد بیماری سلیاک و غذاهای فاقد گلوتن. با نفوذ اینترنت در بسیاری از کشورهای پیشرفته و استفاده از اینترنت در سراسر اکثر گروه های سنی به جز بالقوه بسیار سالمندان آمار جستجو در اینترنت سن و sex جمعیت به احتمال زیاد به آینه سن و sex پروفایل این افراد تشخیص داده می شود و کسانی که به گلوتن را تحمل می کند.

الکسا فراهم می کند یک جمعیتی تصویری از بازدید کنندگان به سایت اصلی و زیر نمودار ها و داده های گرفته شده به صورت سه محبوب سلیاک و سه گلوتن رایگان و وب سایت های.

سایت…………………………………رتبه بندی جهانی

– سلیاک دات کام………………48,590

– سلیاک dot org………………..486,285

– celiaccentral dot org………..559,962

– glutenfree دات کام…………..168,693

– گلوتن dot net………………….855,378

– glutenfreeda دات کام…………996,079

بازدید کننده جمعیت

سن: همه سایت ها باید قوی تعصب نسبت به استفاده از گروه های سنی بالاتر. تمام سایت های بسیار در زیر نشان داده شده برای گروه سنی 18-24. ترین (به جز coeliac.com) نشان می دهد قوی تعصب نسبت بازدید کنندگان از 55 تا 64 گروه سنی بودن بیش از نمایندگی’.

آموزش و پرورش: نسبت به متوسط اینترنت کاربر بازدید کنندگان برای نیمی از سایت های قوی تعصب نسبت بازدید کنندگان با داشتن یک کالج, پس زمینه, اما اغلب تحت نمایندگی از مدرسه فارغ التحصیل پس زمینه.

جنسیت: همه سایت ها نشان می دهد بسیار قوی تمایل به سمت استفاده بیشتر توسط زنان است.

کودکان: بازدید کنندگان تمایل به پاسخ های خنثی به داشتن فرزند. بر خلاف دیگر جمعیت این اندازه گیری نشان می دهد که بیشترین واریانس در میان سایت های. سه سلیاک سایت تمایل به اندکی تعصب نسبت بازدید کنندگان نداشتن کودکان در حالی که دو تا از گلوتن رایگان سایت تا به حال یک چرخش به سمت بازدید کنندگان با داشتن برخی از کودکان و یک سایت (Glutenfreeda.com) تا به حال بسیار قوی جمعیتی از کودکان است.

مرور موقعیت: اکثر سایت ها تمایل به قوی تعصب نسبت بازدید کنندگان دسترسی به سایت از صفحه اصلی به جای از کار.

نتیجه گیری

از یک نمونه کوچک از سه بزرگترین سایت سلیاک و سه بزرگ, گلوتن رایگان, سایت های, به نظر می رسد که در مقایسه با اینترنت به طور کلی جمعیت که بازدید کنندگان باید تعصب نسبت به مسن تر بودن (55 تا 64) و ماده. توجه داشته باشید که این سن جمعیتی ممکن را تشکیل می دهند بخش بزرگی از کل کاربران وب به طوری که در شرایط مطلق بازدید کننده به طور متوسط ممکن است تا حدودی کوچکتر.

کاربران تمایل به داشتن یک پس زمینه (و نه بالاتر در سطح تحصیلات تکمیلی) و مرور از صفحه اصلی. این نشان می دهد که متوسط سن زنان بازدید کننده سطح آموزش و پرورش ممکن است مربوط به خود را به کشف خود و بیماری سلیاک می تواند از خانه کار می کنند یا زنان خانه دار است.

در حال حاضر با توجه به خرید مواد غذایی و خانواده الگوهای غذا خوردن به نظر می رسد که مکان غذا خوردن ممکن است درک که متوسط سلیاک به نظر می رسد زنان میانسال. سلیاک بیماری در تمام سنین و اکثر نژادها به طوری که تشخیص می شود گسترده تر و بیشتر پزشکان از آن آگاه عصر گسترش و آشکار تعصب های جنسیتی را گسترش خواهد داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *