چگونه به سینما کیفیت صدا در اتاق نشیمن خود را

چگونه به سینما کیفیت صدا در اتاق نشیمن خود را

[ad_1]

در صفحه اول هر مجله براق همه ما دیده می شود که تصویر از یک براق, حداقلی, اتاق نشیمن پر از بازتاب gleaming سطوح و با یک بسیار بزرگ تلویزیون صفحه تخت صفحه نمایش محور بر روی دیوار. زمزمه-نازک محض پرده بال بال زدن در نسیم نور خورشید به عنوان نقش بر سفید براق مبلمان و کف پوش لمینیت. این است که نگاه ما به آرزوی رسیدن به در خانه خود ما نیست ؟

حالا تصور کنید که شما رفته اند را برای یک شام رمانتیک. شما موفق به دریافت یک جدول در رستوران شیک که آخرین در شهر و جایی که هر کس می خواهد دیده شود. تصور کنید که دلخوری خود را هنگامی که به جای زمزمه آرام به شریک زندگی خود را در سراسر جدول شما مجبور به بالا بردن صدای خود را به شنیده می شود بالاتر از اطراف جغ. بعد از آن که شما متوجه طبقه های چوبی و جداول عدم وجود پرده در رستوران ویندوز, آینه کاری روی دیوار نقاشی شده…

در حال حاضر شما ممکن است یک اشاره از جایی که من می زنیم با این همه! واقعیت این است که سطوح سخت هستند خبر بد برای صدا خوب است. رستوران مثال بالا کاملا نشان می دهد که چگونه صدای اطراف منعکس کردن سطوح سخت ایجاد نچسب حجم و طنین. قیاس این برای ما تصویر ایده آل ‘ اتاق نشیمن بنابراین اغلب به تصویر کشیده شده در مجلات براق و ما می توانید ببینید که این نگاه حداقلی با بسیاری از سطوح سخت نمی خواهد به نظر می رسد بسیار مطلوب هنگامی که صدای فراگیر روشن است!

پس چگونه می تواند ما را در افزایش کیفیت صدا است که دست یافتنی است از موجود خانه سینما تجهیزات ما در زندگی مدرن ، این مهم نیست که آیا ما باید یک soundbar یک مجموعه کامل از صدای دالبی 5.1 speakers یا فقط صدای تولید شده توسط این تلویزیون مجموعه های زیادی وجود دارد که انجام می شود فقط با راه اندازی اتاق نشیمن به درستی و با حداقل اگر هر هزینه.

اولا اگر شما سخت کف در اتاق نشیمن خود را این است که به طور کلی خبر بد برای صدا! با این حال با قرار دادن یک بزرگ فرش کرکی در مورد نیمه راه بین بلندگوهای جلو از سیستم شما و خود را در موقعیت صندلی شما در حال ارائه یک ‘جذب mat’ نتیجه دادن یک تمیز کننده با کیفیت برای هر صدا است که پیش بینی رو به پایین از سخنرانان خود را. یک ساب ووفر (باس بلندگو) باید قرار داده نمی شود در یک طبقه به عنوان آن می تواند باعث رونق آن خواهد پایمال ظرافت از یادداشت های باس, بنابراین اگر شما کف پوش سخت و سپس سعی کنید موقعیت آن را بر روی یک تکه از فرش.

در سینمای محلی که در آن صدای فراگیر است که معمولا بسیار چشمگیر شما ممکن است متوجه دیوارها به شدت curtained. اگر آنها نمی, آنها را به جای پوشش داده شود در غیر متخصص-تخت آکوستیک به پایان برسد. این امر می تواند بیش از حد گران برای بسیاری از ما به نظر برای ما اتاق زندگی می کنند, اما با داشتن کیفیت خوب صف پرده در ویندوز است که شما در هنگام استفاده از صدای فراگیر را بطور قابل توجهی کاهش می دهد اکو. البته بسیاری از ما می خواهم به چسبیدن به پرده در برابر دیوار بیش از حد, مانند, در, سینما, اما برای بزرگ دیوار مناطق قرار دادن مبلمان مانند قفسه کتاب کمک خواهد کرد منتشر و شکستن صدا. متناوب, دار زدن زیادی ملیله یا بوم به خصوص در عقب دیوار می تواند بطور قابل توجهی کاهش صدا طنین و دیگر منحرف طنین صدا. بسیار جذاب وبهلسترد پانل نیز می تواند ساخته شده و آویزان به ارائه خود را لمس تزئینی به آنچه که در اصل یک دمپر برای صدا.

فقط با اضافه کردن برخی از نرم تجهیز لمس در مکان مناسب در اتاق نشیمن ما می تواند بطور قابل توجهی بهبود کیفیت صدا حتی از ابتدایی ترین سیستم های صوتی. سود اضافه شده است که ما هنوز هم می تواند حفظ حداقلی ‘پاک کردن-نگاه به خانه ما فضای درک چگونه سطوح مختلف تاثیر می گذارد و تغییر صدای امواج. ترکیبی از ‘جذب’ سطوح (و پرده و فرش و غیره) و انتشار’ سطوح (قفسه کتاب, واحد دیوار و غیره) را ایجاد تفاوت و زیبایی از این راه حل است که شما می توانید حرکت و تغییر مواضع بسیاری از این پیشنهادات تا شما در پیدا کردن ترکیب مناسب برای اتاق خود را. جلو بروید و آن را امتحان کنید در خانه خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *