که در آن برای پیدا کردن بهترین برگر در رایسترزتاون

که در آن برای پیدا کردن بهترین برگر در رایسترزتاون

[ad_1]

کودکان و بزرگسالان هر دو به اشتراک گذاری این هوس شدید که یک همبرگر خوب می تواند آتش. نه تنها آن را آماده در چند دقیقه, اما آن را نیز سالم و با آن می تواند به شما انرژی به گذشته در طول روز است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این همبرگر است که تنوع و طعم و مزه. برگر در دسترس هستند در همه طعم و مزه; این که آیا شما یک گیاه خوار یا گوشت عاشق رایسترزتاون بسیاری از بزرگ برگر مکان برای شما.

چند تعریف از بهترین برگر به سلیقه شما بستگی دارد اما من مطمئن هستم که شما پیدا کردن یک رقابت سختی بین زیر 3 رستوران به عنوان بهترین برگر محل در شهر ما:

مادر

هنوز بسیاری از مردم را هیجان زده خواهد به خوردن یک برگر شده است که در عمیق سرخ شده و شامل پنیر چدار اما کسانی که غذا خوردن یکی در مادر می دانم که این واقعا یکی از نفیس ترین همبرگر در مرکز شهر بالتیمور.

این برگر را فراتر از تمام انتظارات است که هر عاشق گوشت ممکن است از یک همبرگر. این واقعا نور سرخ شده و پنیر بوده است و به طور مساوی توزیع شده است. گوشت آن آبدار و مرطوب; آن را از هم جدا می افتد در دهان هنگامی که آن را خورده است.

سنگین به عنوان مادر برگر برای تلفن های موبایل, آن است که واقعا نور و خوشمزه!

آلونسو است

دیگر جای بسیار خوبی برای یک همبرگر بزرگ است آلونسو است. آن است که نه فقط خود را برگر اما خدمات خود را شگفت انگیز است بیش از حد. ضمنا گوشت مورد استفاده در همبرگر خود را از Roseda گوشت گاو, شرکت, یک شرکت است که شناخته شده برای برتر گوشت آن را به تولید در بالتیمور منطقه است.

مواد تشکیل دهنده است که استفاده از آنها در خود برگر تازه هستند و در هماهنگی با یکدیگر. اگر چه این همبرگر از اندازه های بزرگ اما آنها ساخته شده است در چنین راهی که آنها خود را حفظ یکپارچگی ساختاری در حالی که شما می خورید و هیچ چیز بیرون می افتد.

بهترین برگر آنها ارائه هالاپینیو پوپر برگر. این یک برگر شده است که پر شده با پنیر خامه ای و jalapeños. آن بادام زمینی ، کاهو و گوجه فرنگی و chipotle-سس رنچ. با وجود تمام کسانی که مواد تشکیل دهنده همبرگر است که هنوز هم بسیار سبک و به راحتی می توان به خورده در هر زمان.

نسبت به اندازه آن نیست که گران یا نه!

B&O آمریکا Brasserie

نهایی نام در لیست ما از بهترین برگر در رایسترزتاون توسط B&O آمریکا Brasserie.

شایع ترین مواد تشکیل دهنده در برگر شامل ایالت تاباسکو پیاز cambazola پنیر ترشی چغندر خرد شده و خردل خردل aioli. برای کسانی که پیدا کردن cambazalo پنیر, سنگین, رستوران ارائه می دهد جایگزین cambazalo پنیر با پنیر چدار.

یکی به من دستور داده بود یکی با cambazalo پنیر برگر خوشمزه بود. من به شدت آن را توصیه به همه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *