گزارشات در کسب و کار رستوران

گزارشات در کسب و کار رستوران

[ad_1]

آیا می دانید خدمات رستوران در ایالات متحده $430 میلیارد دلار در سال و صنعت ؟ من نمی.

حس مشترک نشان می دهد که رستوران خوب بود قرار داده شده در مناطق با درآمد بالا مانند دره سیلیکون. پس چرا می کند PaloAlto – منلو پارک – Los Altos باید کمی برای عرضه دارد ؟ پس از همه مردم اینجا را می خورد و با تکنولوژی تولید ثروت در دست نسبتا جوانتر مردم تقاضا است که قطعا وجود دارد.

در اینجا برخی از سان فرانسیسکو رستوران ها که من می خواهم برای دیدن در دره:

-Thep Phenom : فوق العاده رستوران تایلندی در Haight-Ashbury منطقه از شهر در فیل مور خیابان.

-Chez Nous : فرانسه-Mediterrenean رستوران فیوژن نیز در فیل مور اما بیشتر در شمال در پاسیفیک هایتس.

البته با توجه به استنفورد جمعیت دانشجویی برخی از جایگزین های ارزان تر نیز می تواند بزرگ به اطراف. Pakwan شاید بهترین پاکستان-هند رستوران در منطقه خلیج است اما آشکارا وجود ندارد و از دره. در ارزان-خورد, دسته بندی این خواهد بود من انتخاب کنید.

در چند سال گذشته چند خوب شده ها اتفاق افتاده اند به صحنه رستوران در پالو آلتو Coupa کافه بودن قابل توجه و بسیار موفق ، ما در یک مهمانی شام این هفته با صاحبان نانسی و ژان-پل و گوش دادن به برنامه های خود را برای جدید Coupa کافه در شمال کانن درایو در بورلی هیلز. این بلند پروازانه کارآفرینان.

یکی دیگر از یکی از موفق است Tamarine از وونگ تائو ، این گروه ویتنامی غذاهای مخلوط به دست آورده اولیه آن محبوبیت با یک زیر وفادار در میان مردم ویتنامی. اصلی Vung Tau, رستوران, دوازده-میز رستوران باز در سال 1985 در سن کارلوس خیابان در سن خوزه کالیفرنیا. در کمتر از دو سال از صاحبان Nhan Huynh و آنتونی لو منتقل رستوران به محل فعلی خود در 535 شرق سانتا کلارا خیابان و رفت و از خدمت 32 مهمان به 150.

خانواده باز یک دوم Vung تاو رستوران در میلپیتاس کالیفرنیا. در سال 1996 و بعد از چهار سال که از افتتاح یک سوم وونگ تائو در نیوآرک, کالیفرنیا. Tamarine خانواده اولین معاصر رستوران ویتنامی در پالو آلتو اجرا توسط proprieter Anne Le (گمشده دختر) و آشپز Tammy Huynh.

لو خانواده و Vung تاو گروه ارائه یک مثال به دنبال برای امثال Thep Phenom. Chez Nous و Pakwan هر دو در گسترش مسیرهای. Pakwan انتخاب کرده فریمانت به عنوان جایی برای رفتن از این شهر. حس می کند به دلیل تراکم سرخپوستان. آنها همچنین می تواند به Tamarine مسیر و باز کردن یک finale نسخه در دره سیلیکون به جای غواصی آنها در حال حاضر.

و اگر شما یدکی سرمایه و می خواهید برای خرید یک وعده رستوران مفهوم همه از این که خود را حق اساسی.

مواد غذایی بزرگ من چیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *