گوشه ای از Pax, West Virginia – بررسی رستوران

گوشه ای از Pax, West Virginia – بررسی رستوران

[ad_1]

Pax, غرب ویرجینیا, خانه گوشه که قبلا شناخته شده به عنوان کلی کورنر یک خانواده متعلق به رستوران که در خدمت برخی دلپذیر کشور پخت و پز. شما نمی خواهد پیدا کردن هر چیزی علاقه داشتن به در منو و یا برای یک روز خاص است. آنچه شما را پیدا خواهد کرد که هات داگ و همبرگر رو باز ترکیه و رست بیف ساندویچ و ساندویچ آماده با TLC معمولا همراه با ترد داغ-از-این-فر سیب زمینی سرخ کرده یا دست شلاق پوره سیب زمینی با, در خانه, استفاده نا مشروع.

صبحانه وعده غذایی مورد علاقه من در کلی. کاملا پخته شده و تخم مرغ و بیکن ترد نان تست یا بیسکویت (بدون شیرینی اینجا) و بخار فنجان قهوه است. البته که همه بعد از یک محرک “صبح به خیر!” علاوه بر این ممکن است ماکارونی یا نان تست فرانسوی, همه ساخته شده از ابتدا مانند بیسکویت. و فراموش نکنید که سوسیس نا مشروع برای کسانی که تحت پوشش بیسکویت (اگر وجود دارد شما می توانید قبل از اینکه خانواده من می خورد!).

احتمالا بهترین چیزی که در مورد گوشه ای از مردمی که از غذا خوردن وجود دارد و مردمی که با توقف برای بازدید است. بسیاری از مردم خوردن در اینجا و آنجا Pax نسبتا کوچک است و فقط در مورد هر کس می داند که هر کس دیگری. من عشق را به نظاره نشست و لذت بردن از قهوه من و گوش دادن به پچ پچ در مورد مزارع محصولات بزرگ مراسم آینده (Pax یک مراسم هر دو سال برای فارغ التحصیلان از Pax دبیرستان و آن را بزرگ خود را, اجازه دهید من به شما بگویم–ما در حال صحبت کردن در بیش از سه هزار نفر از مردم در حال آمدن به یک شهر با جمعیت حدود 200 یا چند) و یا وزارت امور خارجه سیاست همیشه یک موضوع جالب anywere در غرب ویرجینیا.

بنابراین اگر شما به خودتان پیدا کنید رانندگی در I-77 در جنوب غرب ویرجینیا به دنبال Pax خروج و لذت بردن از یک وعده غذایی در گوشه ای. شما ممکن است مجبور به صبر کنید یک یا دو دقیقه برای یک جدول در طول مشغول صبحانه, ناهار و شام ساعت اما شما خوشحالم به شما انجام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.