8 دلیل که توجیه نیاز پرشین POS ابر میزبانی وب خود را در کسب و کار خرده فروشی

8 دلیل که توجیه نیاز پرشین POS ابر میزبانی وب خود را در کسب و کار خرده فروشی

[ad_1]

Intuit مشهور ترین نویسنده حسابداری و مالیاتی برنامه های کاربردی به دست آورد فوق العاده ای قدردانی و موفقیت در خرده فروشی جهان با انتشار پرشین نقطه فروش نرم افزار. پرشین استاندارد نرم افزار حسابداری, همچنین شناخته شده به عنوان POS اجازه می دهد کسب و کار به هر دو عملکرد کارکنان و رضایت مشتری در همان زمان. پرشین POS ابر میزبانی مطلوب را تضمین می کند و امنیت و قابلیت اطمینان بی نظیر و با نام تجاری اعتبار با هر معامله ساخته شده است.

این شرکت اظهار داشت دسکتاپ نقطه فروش به عنوان یک نام تجاری تشخیص کمک می کند که خرده فروشان به نگه داشتن بخش های مختلف سازماندهی شده است. از ردیابی فروش و رسیدگی به موجودی به گزارش تولید این نرم افزار یک نرم افزار در همه چیز است که ممکن است کمک به یک کسب و کار کوچک برای گسترش افق خود. خرده فروشان و رستوران و دیگر نیاز به وارد کردن تک تک جزئیات در نرم افزار حسابداری به عنوان میزبانی وب همگام سازی سفارشات کارمند سوابق حقوق و دستمزد داده و موجودی تنها با یک کلیک. پس, اجازه دهید بحث در مورد تمام مزایای پرشین POS میزبانی روی ابر به درک ارزش آن را دارد.

  1. سهولت دسترسی

پرشین POS میزبانی وب نرم افزار پرداخت می کند آسان برای مشتریان خود را به عنوان آن اجازه می دهد تا آنها را به پرداخت با کارت های اعتباری, کارت اعتباری, نقدی, و بیشتر. میزبانی نرم افزار کارآمد پلت فرم است که پشتیبانی از معامله قابل حمل بدون در نظر گرفتن چه متوسط یا منبع خرده فروشان در حال استفاده است. خرده فروشان و مغازه داران می توانید به هوشمند پردازش پرداخت دسترسی به فایل های خود را بدون هیچ گونه محدودیت مکانی و معرفی بهره وری حتی زمانی که آنها دور هستند.

  1. کارآمد POS پردازش برای فروشگاه های متعدد

میزبانی پرشین نرم افزار با این نسخهها کار بر روی پایگاه داده مرکزی رویکرد است که باعث می شود این امکان را برای فروشندگان به پردازش سفارشات بدون در نظر گرفتن محل خود. دستیابی به ابر مبتنی بر POS شما کمک می کند تا به منظور افزایش رضایت مشتری و گسترش کسب و کار خود و رسیدن به.

  1. افزایش امنیت

شما می دانید کسب و کار صدور صورت حساب دقیق و امن هنگامی که شما در حال تغییر به پرشین POS ابر. در دسترس بودن بالا در سطح استانداردهای امنیتی از جمله 256-بیتی رمزگذاری به موقع نظارت بر شبکه, ریز خوشه زیرساخت و دو فاکتور تأیید هویت خود را نگه می دارد اطلاعات محافظت از نرم افزار های مخرب و هر نوع بلایای طبیعی مانند سیل و یا آتش سوزی.

  1. قوی فرصت های همکاری با اشخاص ثالث

همراه با پرداخت سریع پردازش ادغام پرشین POS میزبانی وب نیز ارائه می دهد یک پلت فرم قابل اعتماد برای همکاری با احزاب خارج از جمله کارکنان كتابداران و حسابداران. بسیاری از خرده فروشان پیدا کردن آن سخت به کار در هماهنگی با برون سپاری احزاب به عنوان آنها را بسیار پیشرفته برای اتصال از راه دور. اما با کمک مبتنی بر ابر پرشین POS, نرم افزار حتی به نظر می رسد همکاری کارآمد و آسان است.

  1. کمتر از آن بار

میزبانی وب پرشین خود POS نرم افزار دسکتاپ به ابر کاهش استرس در خانه سرور زیرساخت های نگهداری و ناخواسته سخت افزار سرمایه گذاری است. ارائه دهنده خدمات میزبانی است که آشنا به اندازه کافی برای رسیدگی به فن آوری خود را عملیات و ارائه مقدار زیادی از زمان به مراقبت از کسب و کار خود را رشد.

  1. مقرون به صرفه راه حل

از موجودی به صدور صورت حساب میزبانی پرشین POS است که راه شناخته شده برای از بند باز کردن بیشتر در کمتر. میزبانی منافع شما را در بسیاری جهات و به طور قابل توجهی کمک می کند تا در کاهش هزینه. مهاجرت خود را POS داده به ابر به طور خودکار به روز رسانی پرشین, گزارش و همچنین, که صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و تلاش. ابر فروشنده مجاز است به مراقبت از جدیدترین و راه حل های پیچیده نیاز به طوری که شما لازم نیست به نگرانی در مورد سرمایه گذاری در صف مقابل.

  1. Round-the-clock, پشتیبانی فنی

ابر میزبانی وب ارائه دهنده تضمین می کند که شما پرشین POS است و در حال اجرا 24*7 بدون هر گونه وقفه. این که آیا آن یک مشکل فنی و یا عدم شناخت کارشناسان از تیم پشتیبانی وجود دارد برای کمک به شما با راه حل های پایدار. بهترین بخشی از تعویض به میزبانی POS این است که شما لازم نیست برای سرگرم کردن هر گونه هزینه اضافی برای پشتیبانی.

  1. به موقع پشتیبان گیری داده ها

مهاجرت داده های خود را به ابر به سادگی بدان معنی است که شما خواسته ایم به صورت خودکار پشتیبان گیری داده ها برای اطمینان کامل از امنیت داده ها. شما دیگر نیاز به فکر کردن در مورد هارد دیسک, شکست, سقوط سرور و یا کارمند بی دقتی به عنوان داده های خود را ذخیره شده بر روی ابر.

نتيجه گيری

وجود دارد هیچ انکار بیان کرد که با میزبانی پرشین نقطه ای از فروش – شما نه تنها استقبال از مزایای پرشین به عنوان یک نام تجاری بلکه تعیین یک استاندارد برای شرایط مانند مدیریت موجودی آسان پرداخت و رضایت مشتری است. شروع به دنبال یک قابل اعتماد ارائه دهنده خدمات میزبانی وب اگر شما آماده برای کشف مزایای خودکار و پیشرفته پرشین POS. شما هرگز پشیمانی سوئیچ!!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *