Ahala بیش از فقط یک سالن – حیدرآباد بارها

Ahala بیش از فقط یک سالن – حیدرآباد بارها

[ad_1]

آنچه می بینید – این حیدرآباد میخانه در حال بارگذاری-لوکس تاج کریشنا جایگزین است به طور گسترده ای محبوب در باشگاه شب و دیسکو T2 (که از قضا شد تونل نسخه 2 از این رو نام) ، در حال حاضر زمانی که یک هتل پنج ستاره تصمیم می گیرد به یک سالن شما می دانید که آنها در حال رفتن به جلو و از همه متوقف می شود. بنابراین شما می بینید گوندولا به شکل جداول و گلبرگ رز عطر گل تنظیم خلق و خوی در اینجا برای اطمینان از یک شب آرام را برای شما.

پل مانند در ورودی این سالن بزرگ به شما می دهد یک نمایش چشم پرنده از کل محل. وجود دارد سه بار شمارنده بسیار بزرگ سالن و حتی صندلی جداگانه مناطق اطراف به طرف سالن, اگر شما در حال پرتاب یک مهمانی خصوصی. اروپایی داخلی به سبک tastefully انجام می شود و با غالب رنگ بودن مارون قرمز و کرم.

آنچه شما دریافت کنید – تا آنجا که به موسیقی مربوط می شود که دی جی ها در اینجا بازی چیزهای مختلف در هر شب. بنابراین یکی می تواند به رقص به ضربت خانه موسیقی در یک روز و یا شیار به برخی از هیپ-هاپ ، برخی از سرد بالیوود ریمیکس هستند همچنین در شب شنبه. این سالن دارای برخی از مواد غذایی و آشامیدنی (persian) گزینه. جدا از همه مظنونین این کوکتل در اینجا بسیار معتبر. از تام کالینز به خونین مری, نوشیدنی های اینجا بزرگ هستند. مواد غذایی عاقلانه پرتابی است که عمدتا اروپایی با برخی لذیذ لذت از پان آسیایی, کرایه. اروپا استارت هستند انتخاب محبوب بنابراین قطعا آنها را امتحان کنید. از نظر قیمت وجود دارد یک اتهام پوشش تومان. 1,000 هر زن و شوهر است که می تواند بازخرید داخل برای نوشیدنی ها و مواد غذایی است. نوشیدنی و تنقلات برای آمدن دو تا تومان. 2,000. داخلی شراب در اطراف تومان قیمت. 500.

حکم ما – این است که یک مکان ایده آل برای شما به موهای شما اجازه پایین. دکور ما thumbs-up و موسیقی ما می تواند اطمینان شما را رقص شب دور. این مکان بهترین ها در شنبه شب. سالن به شما می دهد احساس از نخبگان انحصار. پارکینگ مراقبت از توسط نوکر بنابراین هیچ زحمتی وجود دارد. تنها چیزی که شما ممکن است نیاز به نگرانی در مورد ممکن است قیمت ها. اما سپس آن را بخشی از یک هتل پنج ستاره است. پس از آن بدان معنی است که خود را از نوشیدنی و مواد غذایی در اینجا خواهد بود که بسیار گران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *