Danbury, چینی رستوران

Danbury, چینی رستوران

[ad_1]

برای کسانی که زندگی می کنند در منطقه دنبوری ممکن است درخواست خود چه انتخاب دارم وقتی که می آید به دنبوری چینی رستوران? وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای مواد غذایی چینی اما برای کسانی که کنجکاو هستند که چگونه مواد غذایی چینی به این کشور بیایید نگاهی به در چگونه مواد غذایی چینی وارد, ایالات متحده است. آمریکایی ها برای اولین بار معرفی شد به مواد غذایی چینی در 1800. چینی مهاجر به نام نورمن Asing افتتاح نخستین رستوران چینی در شمال امریکا در سال 1849. چگونه چینی اولین بار به امریکا ؟ به دلیل کشف طلا در بخش غربی ایالات متحده کارگران چینی آورده بودند برای کمک به ساخت خطوط راه آهن است. آنها به ارمغان آورد و فرهنگ خود را با آنها که شامل مواد غذایی چینی. کوچک آنها می دانند که چینی و غذای خوشمزه را امریکا توسط طوفان. در اینجا یک لیست از رستوران های چینی در نظر گرفته است که بهترین در دنبوری.

دیوار: دیوار بزرگ در نظر گرفته شده است بهترین رستوران در تمام شهرستان برای مواد غذایی چینی. غذا و سرویس شد و هر دو نمونه در نظر گرفته است و رتبه شماره یک. هر کسی که می خواهد به خوردن چینی باید با در نظر گرفتن دیوار بزرگ.

طعم خوب: اگر آن را در حال اجرا است بسیار نزدیک جایگاه دوم این رستوران چینی نیز بسیار بالا رتبه بندی برای مواد غذایی خوب تمیز رستوران و خدمات بزرگ!

جفری چینی آشپزخانه: اجازه ندهید که نام شما احمق جفری ممکن است یک نام چینی اما او هنوز هم در خدمت برخی از بهترین مواد غذایی در تمام دنبوری.

پاندا خانه: هیچ از آن است که یک بخش از Danbury, باغ وحش, این جای کمی بسته نیش می زنند و رتبه بالا در میان دیگر آن دنبوری چینی رستوران.

چین King: توجه همه خانواده سلطنتی! چین پادشاه باز است برای کسانی از شما با یک سلطنتی پالت و یک ولع مصرف برای مواد غذایی چینی. این محل آن شناخته شده است مواد غذایی بزرگ پس از آن است که قطعا باز به کسانی که در حال سلطنتی و در غیر این صورت.

غذای چینی بهترین است, شده است و در این کشور برای بیش از یک صد سال تا حد زیادی با توجه به مهاجرت جمعیت است که به کار بر روی راه آهن است. وجود دارد بسیاری از مکان های بسیار عالی برای خوردن برخی از آنها رتبه بسیار بالا در میان دنبوری چینی رستوران و قطعا ارزش وقت رفتن به آنها را بررسی کنید. امیدوارم که شما لذت می برد, بررسی, دلچسب اشتها!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.