DIHR یک خانواده نام تجاری در ماشین ظرفشویی

DIHR یک خانواده نام تجاری در ماشین ظرفشویی

[ad_1]

ماشین های ظرفشویی یکی از بهترین اختراعات در جهان است. من نمی توانم تصور آنچه که ما بدون آنها قبل و چه مقدار زمان تلف شد ایستاده در آشپزخانه سینک شستشو ظروف. نه به ذکر است, چگونه صنعت رستوران داری تکامل یافته است با تشکر تجاری ماشین های ظرفشویی.

وجود دارد بسیاری از رستوران که بسیار سپاسگزار به DIHR برای خود را قابل اعتماد طیف وسیعی از تجاری ماشین های ظرفشویی. همه آنها توافق می کنید که ماشین ظرفشویی تجاری ضروری است. آن را پاک ظروف به معنای واقعی کلمه در 120 ثانیه و این را قادر می سازد کارکنان آشپزخانه به حضور دیگر وظایف مهم در رستوران. کارکنان قادر به تمرکز بیشتر بر روی general بهداشت صنعتی که تضمین می کند که خود را در رستوران, استانداردهای بهداشت همیشه مطلوب است. آن را نیز اجازه می دهد تا آنها زمان بیشتری را برای انجام آشپزخانه چک در پایان روز. آنها می توانند صرف زمان تضمین این که تمام تجهیزات آشپزخانه و قاشق و چنگال و ظروف یکبار مصرف در حال spotlessly تمیز بسته بندی شده و آماده برای روز بعد.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به همین دلیل DIHR رشد زیادی در محبوبیت میان صنعت مهمان نوازی.

DIHR ایتالیایی است بر اساس شرکت است که در سال 1985 تاسیس شد تنها به تولید تجاری ماشین ظرفشویی. این DIHR نام تجاری مترادف با کیفیت بینظیر, آخرین فن آوری و قابلیت اطمینان و طراحی نوآورانه. در طول سال DIHR تبدیل به یک برند مشهور جهان و محصولات خود را به فروش می رسد در 90 کشور جهان است. آنها تولید حدود 35000 ماشین ظرفشویی در سال. آن است که کیفیت خود را که آنها را مجموعه جدا از رقبای خود و این می تواند ثابت هفت بین المللی اختراعات و نه کیفیت مارکس است که آنها را نگه دارید.

DIHR تجاری ماشین ظرفشویی انرژی کارآمد هستند و بنابراین قابل اعتماد است که آنها یک قطعه بسیار مهم از تجهیزات برای هر کسی که در مواد غذایی و صنعت مهمان نوازی. DIHR را قادر می سازد صاحبان کسب و کار برای صرفه جویی در وقت و بیشتر به طور قابل توجهی پول صرفه جویی در برق پایین تر اگر نه از بین بردن ظرف شکسته, کاهش کار دستی هزینه و بهترین از همه, اطمینان از بی عیب ظروف زمان و زمان دوباره با رعایت بهداشت قوانین و مقررات در آفریقای جنوبی.

بسیاری از کسب و کارهای مختلف می توانید تنها از مزایای داشتن یک DIHR تجاری ماشین ظرفشویی. از رستوران ها و بارها به هتل ها و بازی لژ کافی شاپ و پذیرایی همه آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که غذاهای خود را شسته به سرعت برای استفاده مجدد از, اما همچنین که آنها spotlessly تمیز…. پس از همه, آن را تنها در پخت و پز خود را که شما می خواهید برای جلب توجه, و نه ظرف آن می رسد ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *