Dishing از بهترین مواد غذایی کره ای در نیویورک

Dishing از بهترین مواد غذایی کره ای در نیویورک

[ad_1]

کره ای مواد غذایی همواره مترادف با کیمچی Bibimbap و کباب کردن ممنوع در جدول. در طول چند سال گذشته فرهنگ کره ای ساختمان شده است بخار در سراسر شهر نیویورک است. بسیاری از رستوران های بین المللی در نیویورک راه اندازی فروشگاه در یک تکه از این شهر به نام Koreatown. این مربا بسته بندی شده محله دارای بهترین چشمه های خوشمزه کره ای, کباب کردن و آب دهان, کره ای, غذا در نیویورک است.

در اینجا شما را پیدا خواهد کرد معتبر کره ای, گزینه های مواد غذایی اعم از خوب ناهار خوردن فست فود غذاخوری گاه به گاه و کره ای تحویل در نیویورک است. رستوران ها در K-شهر قطعا رفته و قرار دادن کره بر روی نقشه خود را بر روی غذا های سنتی و همچنین به عنوان یک رویکرد مدرن, نمایشگاه فرهنگ خود را بر روی صفحه است.

اگر شما به کارائوکه Koreatown محل می شود. پس از بهره گیری از چند نوشیدنی همراه با کارائوکه شما می توانید لذت بردن از یک کره ای با غذا در رستوران در Koreatown. بسیاری از رستوران ها در اینجا شده است در کسب و کار برای بیش از یک ربع قرن و در حال رفتن به محل برای بسیاری از کارائوکه-ers. چند رستوران باز 24 ساعت و در خدمت معتبر کره ای مواد غذایی راحتی به آن شام.

یکی از معروف ترین غذاهای میان مردم محلی در اینجا Seolleong تنگ. آن است که خوشمزه کاسه از آش شده است که با جوشاندن استخوان گاو برای بیش از دوازده ساعت به استخراج تمام عطر و طعم و خدمت با رشته فرنگی و برنج. یکی دیگر از ظرافت در اینجا کیمچی (ادویه ترشی کلم) است که ساخته شده با استفاده از مواد با کیفیت بالا وارداتی به طور مستقیم از کره جنوبی. شما می توانید انتخاب کنید بین کلم و تربچه کیمچی. معروف کره ای ظرف نیز گنجانیده شده در غذاهای دیگر مانند کیمچی Jeon (گیاهی پنکیک) که کامل takeout یا گزینه تحویل.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید از این قانع کننده محله در هر زمان به زودی شروع وعده غذایی خود را با سفارش به صورت یک لیوان soju. Soju یک نوشیدنی الکلی از کره هستند که به طور سنتی ساخته شده از برنج و گندم و جو و مصرف شسته و رفته است. اگر شما بیش از حد پرماجرا شما می توانید انتخاب کنید از یک لیست از آبجو و یا سعی کنید یک ginger ale زوج با خود سرخ شده یا بخار پز Mandu کوفته. این خانه پیراشکی گوشت خوک که جفت کاملا با soju, آبجو یا ginger ale. اگر شما لازم نیست که یک اشتها شما می توانید سعی کنید از درمان ماهی قزل آلا Bibimbap با ikura و یا سعی کنید یک سنتی غذای کره ای به نام Bulgogi.

برخی از غذاهای دیگر است که باید در این کره ای ها و رستوران ها Bossam و naengmyeon (سرد و رشته فرنگی) که یک ضربه در طول تابستان. شما همچنین می توانید انتخاب کنید بین آنها گوشت خوک و یا گوشت گاو کباب کردن غذاهای. اگر شما با داشتن مشکل درک نام ظروف درخواست سرور خود آنها خواهد بود بیش از شاد به شما کمک کند و شما را از طریق هر ظرف.

به غیر از باز بودن 24 ساعت در تمام طول سال در اطراف بسیاری از رستوران ها در اینجا ارائه هفتگی ویژه مانند “ساعت خوش” و “تاکو شنبه’ که یک درمان برای بسیاری از به طور منظم. اگر شما بیش از حد تنبل برای بازدید از این شلوغ محله برخی از رستوران ها در اینجا ارائه سفارش آنلاین گزینه است. شما هم اکنون می توانید لذت بردن از خوشمزه کره ای مواد غذایی در راحتی از خانه خود را با یک کلیک یک دکمه. شما می توانید فهرست را از طریق منوی را انتخاب کنید غذاهای دوست دارید و آن را به آستان خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *