Downtempo هنرمندان – 5 مثال باند

Downtempo هنرمندان – 5 مثال باند

[ad_1]

اگر شما به دنبال یک لیست کوتاه از downtempo, هنرمندان, و سپس در اینجا برخی از, معمولا شناخته شده باند که متعلق به این ژانر است. این هنرمندان تولید موسیقی الکترونیک است که ترکیبی از عناصر جاز, روح, وحشت, هیپ هاپ, محیط و دوبله. Downtempo است که نزدیک ترین مربوط به سفر هاپ و موسیقی محیط بودن جایی در میان این دو است. در حالی که بیشتر ریتم محور از محیط, ضرب و شتم است که معمولا کندتر و کمتر ضربه ای از در سفر هاپ. بدون ado بیشتر, در اینجا کسانی هستند که پنج downtempo هنرمندان است که شما برای درخواست.

Kruder & Dorfmeister

پس از آن اعضای پیتر Kruder و ریچارد Dorfmeister این اتریش اواز یا موسیقی دو نفری بیشتر ایجاد, ریمیکس, پاپ, هیپ هاپ, و, طبل و باس آهنگ. مدونا Roni, اندازه, تعداد, اساسی, Depeche Mode, و دیوید هولمز هستند فقط تعداد کمی از هنرمندان که آنها را ریمیکس. نمونه-فرآوری خواننده پژواک و عمیق basslines هستند حاوی trip-hop نوع ضربه. این را می دهد موسیقی خود را یک بی شتاب ظریف و بی سر و صدا خلق و خوی.

تخته کانادا

این یکی از آن downtempo هنرمندان که اغلب در نظر گرفته به عنوان یکی از downtempo electronica موسیقی پیشگامان. این موسیقی اواز یا موسیقی دو نفری از اسکاتلند می توان با منحصر به فرد خود را musicscapes. متشکل از برادران مایک Sandison و مارکوس Eoin تخته کانادا ترکیبی از کودک بی گناه مانند ملودی با روانگردان و رنگ تیره تر صدا بافت ایجاد گرم و خلق و خو. موسیقی خود را ویدئوها شامل تم از دوران کودکی نوستالژی و طبیعت است.

هوا

یک موسیقی اواز یا موسیقی دو از فرانسه تاسیس شده توسط Nicolas Godin و ژان-بنت Dunckel. اصلی خود را تحت تاثیر عبارتند از سینت سایزر برای تلفن های موبایل از دهه 1970 پینک فلوید ونجلیس و نرم سنگ اواز یا موسیقی دو نجاران. با آن برای تلفن های موبایل جوی هوا تا حدودی شبیه به Royksopp و راس sigur. در اولین آلبوم خود را ماه صفری آنها در ترکیب سمفونیک و دیسکو-مانند عناصر برای ایجاد محیط اما در همان زمان شاد آهنگ.

صفر 7

آن است که یک اواز یا موسیقی دو نفری متشکل از هنری Binns و سام Hardaker. هنگامی که در مقایسه با دیگر downtempo هنرمندان موسیقی خود را است که اغلب گفته می شود بیشتر شبیه به فوق هوایی. شکوه منظره صداهای جوی و جلوه های صوتی رایج برای هر دو هنرمندان. صفر 7 می تواند به رسمیت شناخته شده توسط خود را گذاشته پشت شیار نسیم تا حدی استفاده از برنج و نرم افسرده ملودی است که پشتیبانی شده توسط رنگارنگ, محیط, بافت, رودز پیانو و رشته های فراگیر. این همه به موسیقی خود را لذت بخش و اغوا کننده خلق و خوی.

Thievery Corporation

Thievery Corporation است که واشنگتن بر اساس duo, دهکده توسط راب Garza و اریک هیلتون. از دست رفته و چه کسانی که بچه ها ایجاد کرده است مانند گم کردن بتمن و رابین – شما بهتر آنها را بررسی کنید. حتی اگر شما نمی خواهد پیدا کردن موسیقی خود را “به سادگی بهترین” شما حداقل می دانم چه بقیه “downtempo حرفهایها” در حال درهم و برهم در مورد.

آهنگ های خود را منعکس قدردانی خود را برای طیف گسترده ای از سبک های موسیقی مختلف از جمله دوبله اسید جاز, رگی, هندی, کلاسیک, خاورمیانه, برزیل و همچنین سالن موسیقی. موسیقی خود را نیز انتقال یک پیام سیاسی, مخالفت با جنگ و استثماری موافقت نامه های تجاری در حالی که حمایت از حقوق بشر و برنامه های غذایی. Thievery Corporation است که بدون شک یکی از برجسته ترین downtempo هنرمندان به عنوان هر یک از ضبط خود را به ارمغان آورده است چیزی جدید به جدول در نتیجه گسترش و تنوع سبک downtempo موسیقی و حتی بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *