[REVIEW] شرق (623 هیککسویلل Rd اینوود NY)

[REVIEW] شرق (623 هیککسویلل Rd اینوود NY)

[ad_1]

در اینجا ما بروید! ما اول بررسی (اما در واقع ما دوم رستوران در تلاش ما… در ارتباط باشید برای دومین بررسی برای اولین بار!).

بسیار توصیه می شود, شرق, آیا نا امید. آن بهترین است ؟ هیچ. اما ما یک پایه در حال حاضر. شرق واقع شده است و در 623 هیککسویلل جاده در اینوود, NY. ما وجود دارد در 6pm. آنها را رزرو و آنها لازم نیست که یک مشروب مجوز. ما به ارمغان آورد و ما را شراب (و نه موضوع به نظر از این وبلاگ با عرض پوزش). البته من به ارمغان آورد یک مگنوم (چه چیز دیگری می توانم به ارمغان بیاورد؟) Chardonnay. آن پایین رفت صاف و قبل از اینکه شب شد ما باز Mee تسو یان مگنوم (در افتخار من?) از Pinot Grigio.

جلو میز کمک شد استقبال و به زودی ما نشسته بودند.

ما به سرعت مورد استقبال پیشخدمت که بسیار بخشنده و مطمئن ساخته شده ما بودند رفتن به یک شب خوب است. مسئله وجود نداشت با ما آوردن خود شراب (خدا رو شکر من به ارمغان آورد یک پیچ چوب پنبه به عنوان من مطمئن هستم که آنها تا به حال برای ما استفاده کنید. آنها به سرعت قرار دادن چهار لیوان شراب پایین (متاسفانه Mee Gonzi بیاو نمی تواند آن را در این شب). ما پیشخدمت پیشنهاد برخی از موارد برای ما که نه در منو است. خانه ویژه Wonton سوپ من فکر کردم فوق العاده خوب بود.

در سریع سفارش ما تا به حال سوپ خدمت کرده است. آن را خوشمزه بود هر چند ما در بر داشت کاسه سوپ به کمی کوچک است. هیچ مسئله مهمی که ما به سرعت تخلیه آنها و جلا کردن بقیه سوپ بود که در ابتدا خدمت کرده است. بعد آمد منظور از دنده یدکی (این است برای رفتن به یکی از پایه ما غذاهای… ثابت انجام مقایسه در سراسر رستوران. این یک ناامیدی به آنها نگاه دلپذیر; اما طعم معمولی.

گفت Mee Yong Joo –

غذا عالی بود. قیمت خوب بود. من دیوانه در مورد دکور. من دوست دارم گرم و نرم و گرم اتاق.

Mee تسو یان تا به حال بسیاری برای گفتن در مورد امشب ارائه –

شما بوده ام به خوبی چینی رستوران هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح و رفتن مستقیم به یخچال و فریزر به دنبال سفید را از جعبه با فلز نقره ای دسته. چنین بود در مورد زمانی که من به تازگی بازدید مشرق زمین رستوران.

ما کشیده تا به رستوران در اینوود در منطقه ای که من تا به حال هرگز قبل از. این رستوران به درب بعدی را به یک بسیار با احتیاط نوار مشترک است که ممکن است یا ممکن است مناسب برای برخی از.

دکور بود, مدرسه چینی رستوران. صبر کارکنان دوستانه و مشتاق برای کمک به ما را انتخاب کنید برخی از غذاهای اصیل. دنده وارد به جدول به دنبال مانند آنها رفتن به برندگان.

آنها گوشتی, اما طعم بسیار شیرین و مطلوب. بنابراین ناامید کننده! ما سفارش هنگ کنگ سوپ سبک به صورت جدول که واقعا نقطه ضربه. سپس بیا entrees. یکی بود یک مرغ ظرف یک بشقاب گوشت گاو و میگو و حلزون اسکالوپ در سس لوبیا سیاه و سفید. باید بگویم آنها خوشمزه, در واقع. به طور کلی, من قطعا رفتن به عقب و برنامه ریزی برای بازگشت با خانم Mee.

در ارتباط باشید به عنوان سرمایه گذاری و همراه ما در سفر بزرگ (اگر شما هر گونه پیشنهاد لطفا از ارسال دیدگاه / نقد و بررسی و یا به ما ایمیل)!

ریز ریز کردن ریز ریز کردن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *